Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsán viselkedik a párom,...

Furcsán viselkedik a párom, szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm említette meg tegnap, hogy találkozott a párommal, de nem tudtak sokat beszélgetni, mert megcsörrent a telefonja és el kellett rohannia. Hozzátette, hogy milyen érdekes egy férfinél, hogy hófehér szétcsúsztatható telefon.

Mondtam neki, hogy a páromé fekete és érintőképernyős.


Emellett az elmúlt 2 hétben ha hívom a párom, soha nem veszi fel, hanem kb 1-2 perc múlva ő hív vissza. A telefonját nem veszi ki a kabátzsebéből, rendszerint le is némítja ha itthon van. Tölteni is a munkahelyén szokta.

Ma el akartam menni a páromhoz, hogy kölcsönkérjem az autót. Azt mondta, találkozzunk x helyen (a munkahelyétől viszonylag messzire) és majd valaki követi őt kocsival aki visszaviszi a munkahelyére.

Beszélgetni nincs kedve, ha kérdezem milyen napja volt, max 2 mondatban ledarálja, hogy mennyire fáradt.


Régebben (2-3 héttel ezelőtt) még teljesen máshogy viselkedett. Még az ágyba is behozta a telefonját, ha nem tudna aludni akkor játsszon rajta. Vacsora közben is vele volt. Ahogy hazaért, lefekvésig beszélgettünk. 2-3 naponta kitalált valami apró ürügyet, hogy bemenjek a munkahelyére egy puszira.


2012. márc. 8. 14:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyanús, hogy megcsal.
2012. márc. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
ja.
2012. márc. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Az a fontos, hogy mit akarsz. Akarod tudni? Akkor mondd el neki, hogy megváltoztak a szokásai, neked ez furcsa. Esetleg kövesd, vagy nézd meg a telefonját, ha alszik. Szerintem tagadni fog, mert neki így kényelmes, lehet, a másik nő férjes vagy nem akar két szék között a padlóra csúszni.

Ha nem, akkor csukd be a szemed.

2012. márc. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

ajajj..nagyon gyanús:(


Gondold át, hogy van-e valami,amivel eltudná-e hitetni veled, hogy mégsem csal meg,szóval érdemes-e vele maradno,vagy pedig már annyira elbizonytalanodtál a viselkedéséből,hogy már inkább szakítanál vele...Én speciel ennyitől már annyira kiábrándultam volna belőle,hogy megfontolnám azt, hogy szakítok mindenféle kérdőrevonás nélkül...

2012. márc. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Van egy férfi pár házzal arrébb, aki nagyon hasonlít a páromra. Mintha ikrek lennének.

Sokszor mondták, hogy látták a páromat itt meg ott, de úgy voltam vele, hogy biztosan összekeverik azzal a férfival.

Én is nem egyszer összetévesztettem őket még télen.

2012. márc. 8. 14:47
 6/18 anonim ***** válasza:
53%
elhagyta a telefonját és nem meri megmondani. Most egy haverjának a régi teloját használja.
2012. márc. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is van itt valami gebasz... Az én kapcsolatomban is fordult már elő ilyen. Nekem az volt a "stratégiám", hogy leültem vele, komolyan beszélni, közöltem, hogy vagy most kitálal és akkor még megbeszéljük nyugodtan a dolgokat vagy pedig én magam kezdek el nyomozgatni és utána járni a dolgoknak de abban nem lesz köszönet, ha a végén kiderül, hogy hazudott...eddig két ilyen eset volt, az elsőnél nyomoztam és akkor ki is akadtam rendesen...hiszen ha ő maga nem mondja el akkor kiderítem máshogy, de ne vegyen már hülyére...a másodiknál elmondta magától, mert tudta, hogy semmi jó nem sül ki abból ha hazudik. Bár nálunk megcsalás nem volt "csak" egy kis flört. Szóval én azt mondom, hogy ne hagyd, hogy elsumákolja, legyél határozott, rámenős addig amíg el nem mondja, hogy miért viselkedik így, ha pedig mégsem akkor vedd kezdbe az irányítást.
2012. márc. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
jó, de az ismerősöd nem tévesztette őket össze, aki a fehér telefonról beszámolt, ugye?
2012. márc. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagy a valószínűsége hogy igen, megcsal.
2012. márc. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Arra gyanakszom, azért van még egy telefonja, mert nő van a dologban.
2012. márc. 8. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!