Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lánybarátom aki mostanában nagyon furcsán viselkedik, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Már egy ideje jóban vagyunk,jókat beszélgetünk,szóval jól érezzük magunkat egymás társaságában,de ennyi,semmi több. De az utóbbi időben hirtelen elkezdett furcsán viselkedni,újabban feltűnően kerüli a társaságomat, néha előfordul,hogy nem is köszön,hirtelen olyan rideg és távolságtartó lett :/ én pedig nem értem ennek az okát,hiszen nem bántottam meg semmivel, teljesen jóban voltunk,és most meg olyan fura lett,nem ismerek rá. Nem tudom mi lehet a baj,én rontottam el valamit? Segítsetek!
2012. febr. 4. 08:33
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és 21/F
2012. febr. 4. 08:36
 2/9 anonim ***** válasza:

1-talán beléd szeretett.

2-talán valami problémája volt, Te nem vetted észre, pedig segítség kellett volna neki,és besértődött.

3-talán nehezen viseli a menstruációt.

4-talán feszült,és rajtad vezeti le a levezetendő dolgokat.

5-talán csak kíváncsi arra, hogy ilyen esetben mit lépsz.

6-talán csak megbolondult,és kezelésre van szüksége.

7-talán undorodik tőled. mondjuk összefikáztad az arcát és kiábrándult. vagy büdös vagy.

8-talán csak egyedül akar lenni, vagy terhes neki a jópasibarát társasága.

9-talán összejött valakivel, és az a valaki nem szívleli a kapcsolatotokat.

10-szerinted hány csillió oka lehet ennek?mi ezt honnan szopjuk ki-e?

2012. febr. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

:DDDDDDD


Köszönöm!

Sokat segített,de tényleg!


Csak azt nem tudom,hogy ilyen esetben mit kéne,hogy lépjek?

Ha van valakije,aki nem szívleli ezt a kapcsolatot,azt szerintem nem így mutatná ki,hanem megmondaná, vagy ha mégis így van,az elég nevetséges lenne.

Ha meg belém szeretett,hát azt miért így mutatná ki,hogy egyik pillanatról a másikra rám se szarik?

Nekem szükségem van a társaságára,mert imádom,de tényleg, jókat lehet vele dumálni, de nálam ez a beflegmázós taktika nagyon nem jön be,akkor én inkább hagyom,biztos van oka,h miért nem keres.

Nálam ha egy lány azt akarná elérni,hogy belé szeressek,akkor ahhoz először nagyon jó barátommá kell h fogadjam,addig ez így nem fog menni, úgyhogy nagyon rossz úton jár a leányzó:/

2012. febr. 4. 08:52
 4/9 anonim válasza:
ugyan igy vagyok én is csak én lány vagyok...
2012. febr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy fiú haverom, eddig nagyon jóban voltunk.

Pár napig nem találkoztunk, és éreztem, hogy nagy hiányzik, de nem úgy mint barát, hanem mint pasi. Beleszerettem.


Elkezdtem kerülni Őt, mert egyszerűen nem tudom elrejteni az érzéseimet és nem akarom, hogy megtudja.

Megkérdezte, hogy miért kerülöm, miért vagyok olyan, amilyen. Nem tudtam semmi ésszerű választ adni, csak annyit, hogy most gondjaim vannak, értsen meg.


Lehet, hogy Nálatok is ez van, lehet, hogy nem. Ez csak egy lehetőség.

2012. febr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy én kedvelem ezt a lányt,és akár többet is el tudnék képzelni vele...de nem értem ezt a viselkedést...ilyenkor nekem mit kéne csinálnom, olyan nehéz manapság egy férfiről elhinni,hogy előbb meg akar ismerni,barátkozni veled,mielőtt ágyba vinné...én tényleg nagyon kedvelem,és nagyon jó társaság,és nekem is hiányzik,de ahhoz hogy belé szeressek ahhoz nekem több kell,az kell,hogy többet lássam,hogy többet legyek vele együtt...mert már megvan a szikra köztünk,de ha én teszek egy lépést felé,akkor mindig az van,hogy visszalép...mintha félne vagy nemtom,nekem elsősorban barátként van rá szükségem,a többi csak akkor alakulhat ki,ha több időt töltünk együtt.
2012. febr. 4. 12:33
 7/9 anonim ***** válasza:

5. vagyok


Próbáld meg megkérdezni tőle, hogy mi történt ami ezt a viselkedést kiváltotta belőle. Ha jó barátok vagytok, akkor hozzátartozik az is, hogy elmondja ha veled van baja és nem csak otthagy, mert az könnyebb.


Ha elsősorban csak barátként van rá szükséged, akkor egyelőre ne tegyél olyan lépéseket amit félreérthet.

Az is lehet, hogy ő csak barátként gondol rád, és azért lép vissza mert nem szeretne veled járni.


Mint már írtam, nagyon sok lehetőség akad, tehát semmi nem szentírás...

2012. febr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tudom,h mit akarhat ha nem akar járni akkor miért viselkedik ilyen furcsán,ha csak barátilag közeledek hozzá? nem tettem eddig félreérthető kijelentést,úgyhogy nem értem. Szerintem ő maga sem tudja,h mit akar
2012. febr. 4. 14:28
 9/9 anonim válasza:
2012. febr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!