Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnál is sok a vita a faceboo...

Másnál is sok a vita a facebook miatt vagy csak nálunk?

Figyelt kérdés

Ha valamit kiteszek (idézetet, képet vagy zenét) és valaki lájkolja vagy hozzászól, már a plafonon van.

Én nem nézegessem más képeit (amit épp látok a hírfolyamban), ne lájkolgassak senkit és nem kell mindenki képéhez hozzászólni.


Egy ismerősöm kirakott egy képet, ahol félmeztelenül ül a fűben mellette meg a kutyája. Annyit irtam a kép alá, hogy: "milyen nagyra megnőtt a kutyusod, nemrég még attól féltél, hogy rálépsz a sötétben".

Emiatt nagy veszekedés volt, mert biztosan hosszú percekig csorgattam a nyálon azon a pasin.

Ha valaki bejelöl ismerősnek és visszajelölöm amiatt is balhézik. Attól, hogy valakivel egy lépcsőházban laktam 5 évig, vagy egy suliba jártunk 8 évig még nem kell, hogy az ismerősöm legyen.


A bikinis képeim le kellett töröljem azzal a szöveggel, hogy az ő párját ne nézegesse senki, meg amúgy is az túl intim. De én persze ne merjek szólni, ha ő megnézi az ismerőseinek az ismerőseit, természetesen bikinis lányokat.


2012. márc. 8. 15:19
1 2
 1/17 anonim válasza:
62%

Olyan képeket teszel fel amilyet csak akarsz.

Nem az ő döntése. Beszéljétek meg , erősítsd meg benne a tudatot hogy te csak őt szereted meg ilyesmik.

2012. márc. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele erről, de eredménytelenül.
2012. márc. 8. 15:25
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Ha ilyen féltékeny, akkor hagyd ott! Szabad ember vagy! És ezt a párkapcsolaton belül is érezned kell.
2012. márc. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Máskor nem féltékenykedik. Ha egy hétig nem ülök a facebook elé, egy hétig nem akad ki semmin. De a facebookon mindig.
2012. márc. 8. 15:33
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
háát! szerintem jobb ha menekülsz!! ha már ebből ekkora cirkuszt csinál,mi lesz később..
2012. márc. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Mégis mennyi idős, hogy ilyen gyerekesen reagál? Ő mennyire aktív?
2012. márc. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
Ez nagyon nem normális....nagyon...
2012. márc. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem normális viselkedés. Ha megbízok valakiben(ő benned nyilván nem) akkor nem csinál ilyet. A túlzott féltékenységi hisztik oka egyébként sokszor az, hogy pont ő az aki megcsal vagy hajlik a dolog felé. Mardossa a bűntudat és a társban is megpróbálja a saját rossz tettét megtalálni.

El kell gondolkodni azon, hogy ha ilyen pitiáner dolgok miatt így viselkedik, akkor később mit fog produkálni.

És nem, mi nem szoktunk ilyenen vitatkozni.

2012. márc. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
40%

A mi családunkban nincs vita a facebook miatt.

Senki nem használja...

2012. márc. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%
Hála az égnek nem használjuk. Előbb-utóbb a fb fogja tönkretenni a párkapcsolatok nagy részét.
2012. márc. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!