Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehezen kezelem a feszült...

Nehezen kezelem a feszült pillanatokat, amiből azért elég sok van. Van valakinél hasonló tapasztalat? A részletek fontosak, olvassátok!

Figyelt kérdés

Nem rég gyerek született. Nagyon szeretjük, és boldoggá is tette az életünket. De az anyjával már más a szitu. Gyakorlatilag hónapok óta, veszekszünk mindenen. apróságok, értelmetlen szavak, elhalasztott, de el nem maradtó szívességek, másképp gondolt dolgok... viszonylag mindenen veszekszünk.

A testi kapcsolat jó ideje elmarad, egyszerüen nincs rá alkalom, de a sok civakodás miatt nem is gondolunk rá. Durcásan megyünk aludni, és reménykedve egy jó napban ébredünk. Féltékeny is, meg van győződve róla, hogy máshol élem ki a vágyaim, pedig ez nem így van. Türelmes vagyok e téren. Nehezen kezelem ezeket a helyzeteket, nincs már se türelmem, se idegrendszem hozzá. felkapom a vizet és dühöngök. Arról nem is beszélve, hogy mostanában pedig bosszút áll. Ha nem történik amit szeretne, és ennek a határideje többnyire azonnal, akkor bosszút áll, megtorol. Ettől meg végképp a falnak megyek. Rám férne pár okos szó!



2012. febr. 22. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Sok-sok beszélgetés, nagyon nyíltan, nagyon őszintén. Nem tudom, mekkora a gyerek, de ha van lehetőség, akkor bizony le kell passzolni picit a nagyszülőkhöz, vagy rokonokhoz (pár hónapos korban már simán lehet), és randizni! Nem a napi problémákról beszélgetni a randin, hanem a régi kedves emlékeket felidézve romantikázni, hogy miért is szerettetek egymásra. Apró figyelmességek, kedves sms-ek napközben, bókok, simogatások, érintések.

Úgy nagyjából ennyi. :)

2012. febr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem bizik meg benned és õ otthon van.
2012. febr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A párod meg nehezen kezeli az otthonülést.

Az egyetlen megoldás ha néha kerestek valakit aki vigyáz a picire, és kimozdultok.

2012. febr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk volt ilyen miután meglett a gyerek.Szülés után 9honapig nem volt köztünk sex,férjem nem akarta(tudom az okát de ez most nem lényeg)eleinte még nem volt akkora gond,de kb 4-5hónap után sürüsödtek a veszekedések,minden idegesitett,már azon kiakadtam hogy hogy néz rám,és ő is szinte mindenbe belekötött amibe csak tudott.

Leültünk beszélni mert ez nem volt állapot.Megbeszéltük hogy a sex igenis fontos és muszály lessz ujrakezdeni ha nem akarjuk hogy végleg tönkremenjen a házasságunk.Mint két idegen ugy mászkáltunk egymás mellett.végülis ahogy helyrejött a sex ugy jött helyre minden és visszaállt a régi kerékvágásba.

2012. febr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is ki kéne engedni néha a fáradt gőzt,ez sokat segítene,és egy alapos beszélgetés is rátok férne.
2012. febr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kicsit meglepett az első mondatod :" Nemrég gyerek született" .Ő a te gyereked? A te feleséged szülte?

Szerintem nézz a párod szemébe,és lásd meg,hogy ő is fáradt,feszült,ideges,sokat aggódik.

Biztos nehéz türelmesnek lenni,de itt neked kell átlendíteni őt a "holtponton". Valami,amitől rájön (te ismered),hogy a baba érkezése előtt ti szerettétek egymást,törődtetek egymással,és CSAK együtt kerülhettek

ki ebből a mélypontból.

Pl. nem tudom a baba végigalussza-e az éjszakát....a "nemalvás" is rombolja az idegrendszert.Azért is lehet veszekedős. Ilyenkor Minden baj! (ismerem,átélem...20 hónapja nem aludtam végig egy éjszakát se) DE!!! határtalanul jól esik,feltölt,ha a párom csak átölel,és érzem a szeretetét.

Szerintem nézz te is a veszekedések mélyére,és ha a fáradság az oka,akkor küld el masszázsra,vásárolni,üljetek be valahova egy teára,beszélgessetek,vagy csak hagyjátok nyugodtan megfürdeni. :)

Ha pedig más az oka (pl. már nem szeretitek egymást),akkor át kell gondolni a továbbikat,a gyereknek se jó az állandó veszekedés .

2012. febr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!Én éppen ebben a cipőben járok,a gyerekek pedig 10 évesek 3 gyerekem van.A férjem külföldön dolgozik ami szezonális!A TÉLEN nincs munkája /vendéglátás/rezsi ugyan úgy van+háztörlesztés.Nyáron heti 1 napot jár haza a problémák itthon maradnak.Szexuálisan eltávolodtunk egymástól már rég nem törődik velem.Már örülni sem tudok semminek a magány miatt közösségi ember sem vagyok már pedig régen sok barátom volt elmaradtak.A család miatt estin az érettségim is elúszott 1 tantárgy miatt /a gyerekek akkor születtek /most meg már elévült.Elmentem felnőtt képzésen fodrásznak kitanultam a szakmát félre kellett dobnom a pénz miatt a férjem munkanélküli lett feléltünk minden pénzt vállalkozásnak annyi lett.Most egy varrodában dolgozom ahol egykor tanuló voltam de felmondtam mert olyanok voltak a körülmények.Visszamentem a család miatt kell a pénz.A veszekedések mostanára állandósultak boldog nem vagyok a gyerekeim miatt tűrök de meddig?Nyaralni együtt a család sosem volt én mindig el akartam ő nem a szezon miatt vagy csak ráfogja!Ti még pici gyermek mellett még rendbe tudjátok tenni a kapcsolatotokat főleg hogy férfi létedre felismerted hogy változtatni kell a dolgaitokon.AZ ÉN PÁROM MINDENÉRT ENGEM OKOL HOGY VESZEKEDEK MORGOK!Csak azt nem látja be hogy engem nem támogatott a 11év alatt.

Írjatok mit tegyek már a válás is megfordult a fejemben.

2012. márc. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!