Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem nem normális családi...

Szerintem nem normális családi/baráti kapcsolat az, ahol soha semmilyen nézeteltérés nincs. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Szerintem az ilyeneknél az egyik fél meghunyászkodik a másikkal szemben.
2012. márc. 8. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokszor gondolkodom, hogy van olyan "mint a nagykönyvben" kapcsolat? Szerintem nincs.

Tény, hogy évtizedek alatt összecsiszolódhat egy pár. Ezért látszik némelyik idős páron olyan harmónia. De biztos, hogy sok alkalmazkodás kell. Mi sem veszekszünk sokat a párommal, de megtanultam nyelni, tűrni - ha okosabb enged jellegű a dolog. De észreveszem, hogy ha nem is azonnal, de változtat a viselkedésén ő is, ha engem nagyon kihoz valami a sodromból.Megismerjük egymást, tudjuk mivel lehet kihúzni a gyufát,s mikor kell engedni, s mivel ez kölcsönös, a másik is enged hálából alkalom adtán.

2012. márc. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Baráti körben volt 1-2 ilyen kapcsolat, mindig ingatták a fejüket ránk. Azóta már mindegyik pár szétment elég durván, mi pedig egy édes babával még mindig szeretve, de vitázva is együtt. És igen, az egyik mindig meghunyászkodott.
2012. márc. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Ha azért van ez, mert valaki lapít, az más, az nem jó. De attól még lehet ilyen kapcsolat, nincs vele semmi baj.
2012. márc. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Hát akkor mi nem vagyok normálisak:D

másfél éve vagyunk együtt, de soha nem veszekedtünk és szerintem nem is nagyon fogunk. Mármint olyan ordibálós, szidkozódós veszekedés biztos nem lesz. Van, hogy enm értünk egyet apróságokban, de megoldjuk vita nélkül. De az is igaz, hogy ő egy aranyemer, hatalmas türelemmel. Ha rajtam múlna biztos összekapnánk néha:)

2012. márc. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Másfél év?! Majd 11 és fél év után ... Lehet, hogy nem normális, de én vágynék rá most egy kicsit, mert mi nagyon "normálisak" vagyunk...:(
2012. márc. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok, nem hangos balhézásról írtam, de a vita néha kell, egyébként a békülős szexnél nincs jobb.
2012. márc. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
10éves kapcsolatban vagyok.Ordibálós vitánk még nem volt.egyikünk sem emelte meg a hangját soha.99%ban egyetértünk a dolgokban az az 1%ék vita,de azt is gyorsan lerendezzük mert apróság.
2012. márc. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vagy nem nagyon törődnek egymással. Vagy vannak olyan érettek, hogy megbeszéljék.
2012. márc. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ilyen eset lehet normális, ha mindkét fél képes kompromisszumot kötni.

De ha valamelyik mégiscsak dominánsabb, akkor valóban meglapulás van.

Én 2 évig éltem a párommal vita nélkül, de gyűltek a gondok, mind az én fejemre szakadtak, mert a párom egyszerűen nem volt hajlandó foglalkozni velük.

Egy darabig bírtam, felvállaltam a domináns fél szerepét, de aztán elegem lett az egészből. Idegösszeroppanást kaptam, azóta is rosszak az idegeim. Bár nem kiabálunk, csendes viták vannak, amik kifejezetten jót tesznek a kapcsolatunknak is, olyankor egy kis időre kikerülök a domina szerepéből.

2012. márc. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy életre elintézte azzal a szituációval ezt, hogy valami semmiség miatt rágtam a fülét, közölte, hogy most magammal veszekszem? Mert ő ebben nem partner, szóljak, ha végeztem. Egyébként nem megalázkodom, de tapasztaltabb, sosem adott még rossz tanácsot, mindig tanulok tőle, így hallgatok rá.
2012. márc. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!