Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor tényleg én vagyok...

Most akkor tényleg én vagyok a hülye?! VEszélyeztetné az unokáját.

Figyelt kérdés

Apám az alig két éves kocsimániás babát bent hagyta a nyitott kocsiban (nem volt zárva s simán kinyitja illetve ki és bemászik) mert neki szomszédolni kellett. Kerítés nincs két méterre a kocsitól ott az út. Mi a házban voltunk, anyu ment ki mert dudált a baba. Mikor megjött szóltam neki, hogy máskor ne hagyja egyedül, lealább szóljon be nekünk.

Nem, mit képzelek magamról, hályas disznó ne merjek megszólalni, kinek képzelem itt magam, hogy merek neki parancsolni, többé aztán nem viszi sehova (mondtam nem is engedném ha nemtud rá vigyázni. ) hogy képzelem hogy én pofázok neki nézzek már magamra. Meg most aztán játszon vele a másik papája. Tudja jól, hogy ő fatyúnak tekinti s nem beszél velünk. :(

Tipikus alkoholista, 90kgos nárcisikus személy. Teljesen megríkatott, anyu is tiszta ideges s azt mondta igazam van de annyira kiakadok ezen.

Má volt egy éve balhé belőle, hogy mert a gyerek menni akar (az éjjel nappal menne) akkor én vagyok a szemét mert nem engedem. Akkor épp lusta volt 10métert megtenni a házba, hogy beleakja a babaaülést. Mert csupén a másik faluba megy:S Hiába mondom, hogy nyitja az ajtót áhh melette ül. Hiába, hogy megbüntetik áh, ott kilátja, hiába, hogy veszélyes én vagyok a hülye.

A gyerek csak annyit látja, hogy néha beállít (elváltak anyuval csak a falu végén lakik) s tudja, hogy övé a kocsi hát egyből szalad, hogy kocsikázzanak.:(

Ő meg felhetszeli, hogy menjünk? menjünk? menjünk? akarsz? hová menjünk?

aztán vagy elviszi vagy nem s mikor mondom, hogy most más dolgunk van vagy valami akkor egyből ellenem fordítja hogy ő bizony vinné de anya az aki nem engedi, anyád azt modnja nem lehet stb.

Elegem van, többé sehova nem viheti nemigaz, hogy 50évesen nemképes bármit is megérteni ami szerinte nem úgyvan.


2012. márc. 10. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy a te gyereked a te felelősséged, nem hagyod, hogy akaratos hülyegyerek@t neveljen belőle. Ha nem tetszenek neki a szabályok, nem kell többet jönnie. Azért játszik kiskirályt, mert megteheti.
2012. márc. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekedért te vagy a felelős,igazad van ne is engedd papa meg had puffogjon.Majd ha ráébred hiányzik az unoka, akkor vissza vesz a hülyeségeiből,ha azt akarja rá bizd
2012. márc. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Na Te is meg vagy áldva családilag.

Nálad az igazság, ne bizonytalanodj el.


Azért fogyj le, ha zavar :)

2012. márc. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Minek élsz vele, ha ennyire elviselhetetlen és veszélyezteti a babádat?
2012. márc. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ő nem él velünk.
2012. márc. 10. 10:57
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Akkor meg ne menj a közelébe a picivel. Így nem értem a problémád, azt hittem, rá vagy kényszerülve, hogy vele élj, és nem tudod kivédeni. Ha ekkora baromállat, és alkoholista, én nem engedném a gyerekem közelébe. Inkább semmilyen nagypapát ne lásson a pici, mint egy ilyet.
2012. márc. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Első a gyerek biztonsága. A gyerek meg majd túléli, hogy nem kocsikázhat.
2012. márc. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most az én válaszaim miért is vannak leszavazva? mert azt mondtam, hogy egy agresszív, felelőtlen, alkoholista nagypapa közelében talán nem kéne vinni az unokát?
2012. márc. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!