Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudassam a párom feleségé...

Hogy tudassam a párom feleségével, hogy velem csalja?

Figyelt kérdés

Ma tudtam meg hogy a párom a feleségét velem csalja 2 éve, de én nem ismerem a feleségét, de azt szeretném hogy megtudja mekkora egy k*cs*g a férje. Gyerekük nincsen. Erről én sem tudtam mindkettőnket átvert ez a rohad*k, de még nem tudja hogy rájöttem erre.

Semmilyen közösségi oldalon nincs fent a felesége, hogy adhatnám a tudtára ezt?? Belegondoltam hogy szegény nő, mos főz takarít rá aztán reggeltől estig velem csalja őt. Hogy tudassam vele???


2012. márc. 10. 17:31
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
73%
Ha tudod hol lakik, akkor menj el hozzá, mikor tudod, hogy a "párod" dolgozik, vagy máshol van. Talán jobb is ezt személyesen megbeszélni, mint facebookon.
2012. márc. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem menj el hozzá, mikor tudod, hogy a hapsi nincs otthon. Mekkora egy szemétláda... hogy jöttél rá, ha meg szabad kérdezni?
2012. márc. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
70%

Gondolom nem voltàl mèg nàluk..

Deritsd ki a lakcímet,menj el hozzà ès mond el a dolgot.

2012. márc. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
70%
Tényleg durva :( Én is elmennék hozzá. Vagy kikeresném a számát előtte a hapsi telójából, esetleg tudakozó....
2012. márc. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
7%
Tudom, hogy most téged hajt a bosszú, de belegondoltál abba, hogy milyen bánatot okozol a bejelentéseddel, a feleségnek? Miért nem hagyod, hogy egyedül jöjjön rá arra, hogy csalja a férje?
2012. márc. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kivagyok teljesen.

Nem tudom hol lakik, a telefonjához meg nem enged soha hozzányúlni.. Az ismerősei letagadták, előttem hogy felesége van, úgy jöttem rá, hogy láttam egy videót róluk.

2012. márc. 10. 17:49
 7/51 anonim ***** válasza:
22%

A pasasnak add ki az útját,a feleséget pedig hagyd békén!

Ne te légy a válás okozója.

2012. márc. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
17:47 A felesége gyedül sosem fog rájönni mert a kedves párunk vagyis a párja túl jól kevergeti a lapokat. Nincs bennem semmi bosszú, de ez így nem normális dolog hogy így csalta velem a mai napig és erről semmit nem tud.
2012. márc. 10. 17:51
 9/51 anonim ***** válasza:
9%
A 7-nek igaza van, a feleséget hagyd békén!
2012. márc. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
93%

Mintha az én sztorimat olvasnám!! Én voltam a feleség helyében, és a kedves szerető engem megkeresett. Ennek már 4 éve, elváltam a férjemtől, mellettem 3 évig volt azzal a nővel!!! A nő nyitotta fel a szemem és áldom azt a napot, hiába utána jött fél év szenvedés, de ma már megtaláltam az igazit! Keresd meg a feleséget mindenképp, mert tudnia kell az igazságról. És egyébként a szeretőt mai napig nem utálom, én sem tudtam róla és ő sem rólam, nem tudom gyűlölni.


35N

2012. márc. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!