Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol és hogy ismerkedtetek meg...

Hol és hogy ismerkedtetek meg a pároddal? Mennyi idő telt el míg összejöttetek?

Figyelt kérdés
Légyszi írd le a korotokat és nemeteket is!
2012. márc. 10. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%

rengeteg ilyen kérdés van ám itt.Lehet olvasgatni őket

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=hogy+ismerke..

2012. márc. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
a színházban. 2 hétbe tellett
2012. márc. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
A barátok "hoztak össze" minket. 10hónapba tellett,mire egy pár lettünk,akkor jöttünk rá,hogy nem csak barátként tekintünk a másikra :)
2012. márc. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
Párommal a chat.hu oldalon találtunk egymásra.Mennyi kellett,hogy összejöjjünk max:1-2hét,de nálunk nehezitett az is,hogy párom nős volt.Azóta is együtt vagyunk 8éve és van gyerekünk is.27éves nő
2012. márc. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
2010 szilveszterén, ő máshol lakott, 8 hónapig "vártam" rá, idejött tanulni, szerelembe estünk, fél éve vagyunk együtt. Én 20/F, ő 24/N
2012. márc. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Most szeptemberben, egyetemen, mivel csoporttársak vagyunk. Vicc, hogy eleinte nagyon nem bírtuk egymást. Utána egyik gyakorlaton szimpatikusak lettünk egymásnak, sőt vonzódtunk egymáshoz :) Így 3 héttel sulikezdés után egy buliban adott volt minden. Bár nem adtam egy könnyen magam, így ténylegesen november óta vagyunk együtt :)

Én 21/L, ő 24/F

2012. márc. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Love.hu párom írt rám, 3 hónapig csak neten, telón beszélgettünk, akkoriban én az ország egyik végében, ő másikban volt, ez idő alatt nagyon egy hullámhosszra kerültünk, már akkor tudtuk, hogy sok a közös bennünk. 3 hónap után haza tudtam menni (munka miatt nem lehetett hamarabb) aznap össze is jöttünk.

Akkor voltam 19 éves, ő 24 éves férfi.

Azóta eltelt 2,5 év, jövőre lagzi. :)

2012. márc. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy templomban. Kb. fél évig ismerkedtünk, utána jöttünk össze. 19L 23F
2012. márc. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A munkahelyemen ismerkedtünk meg (egy üzletben dolgozom, mint eladó:)) Bejött egyszer vásárolni, akkor szúrt ki magának, onnantól pedig mindig bejárkált, már direkt csak miattam. Ha épp nem volt vevő és ott volt, akkor beszélgettünk, jól el voltunk, sokszor zárásig maradt, segített bezárni. Ez ment nagyjából egyy hónapig, hogy "így" ismerkedtünk, aztán beadtam a derekam, elkezdtünk randizni és összejöttünk!
2012. márc. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ez lemaradt 22N, 24F
2012. márc. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!