Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor egyetlen gyermekem...

Amikor egyetlen gyermekem elkerült a családi háztól, azt kérdezte a rokonunk:"Most már gondolkodhatsz egy örökbefogadáson" Hogy értette?

Figyelt kérdés

2012. márc. 10. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg úgy, hogy jöhet az utánpótlás, de gondolom a korod miatt nem azt akarta mondani, hogy szülj mégegyet. Már csak azért, mert ahol csak 1 gyerek van, sokkal jobban a szülőhöz nő és nehezebb elengedni. Sokan haszontalannak érzik magukat, amikor a gyerek kirepül a fészekből.
2012. márc. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Mivel valószínűleg egyik potenciális válaszadó sem hallotta a hangsúlyt, vagy a szövegkörnyezetet, amelyben elhangzott, esélytelen, hogy bárki megmondja neked. Talán érdemesebb lenne tőle megkérdezni.
2012. márc. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

A 2. válasz korrekt.

Sohasem értettem, hogyha az egyik ember mond valamit a másiknak, amit az nem tud értelmezni, akkor miért nem kérdezi meg az illetőt, hogy hogyan is gondolta. (Pláne ha rokonról van szó!) Ennyire bátortalanok egyes emberek, vagy annyire rossz "bőrben" van az egymás közötti kommunikáció, hogy személytelen vadidegenektől kell választ várni?

2012. márc. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valszeg kiskutyára, netán cicára érthette. Mivel üres lett a ház, kell valami, ami betöltse.
2012. márc. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mindenekelőtt nem "kell" válaszolnod az olyan kérdésre,amit egy "értetlen ember" kérdez.Jó a kapcsolatom a rokonnal, kérdeztem is tőle, nem válaszolt rá, csak mosolygott. Azért itt kérdeztem meg, gondoltam másnak is mondtak már ilyet és hogyan vélekedett erről.Többek között én is azért kérdezek itt személytelenül, idegen emberektől, mint Te is,aki nyilván végig kalandozza az érdekesebb kérdéseket és megpróbál gyorsan beszólni, mint egy OKOS,aki mindent tud, semmit sem kérdez íimszó alatt. Azért köszönöm a hozzászólásodat.

Egyébként annál sokkal talpraesettebb vagyok,mintsem kihagynék egy ilyen kérdést,hogy ne kapjak rá választ! Azért ilyen válasszal nem kell fontoskodni,esetleg privátban írhatsz nekem bővebben, szívesen olvasom!!!

2012. márc. 10. 23:52
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
Annyira mégsem lehetsz talpraesett, talán a rokon sem véletlenül mosolygott rajtad. Elég pökhendi választ adtál az egyetlen általad kiválasztott válaszolónak.
2012. márc. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.


Belefér! (de...)

Úgy látszik, hogy a sok lepontozó nagyon elégedett a hatalmas bölcsességével. Megvitathatjuk a válaszomat, ha van elég muníciótok hozzá. Nálam nem elég csak piros kezet nyomni, csak úgy a habokra, érv is kell hozzá. Én legalábbis így szoktam csinálni...

2012. márc. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A legutolsó válaszadónak,mint ahogy ár kértem,lehet írni privátba.bár az olyan embereket nem szoktam kritizálni ilyen szinten csak akkor hogyha nagyon jól ismeret. Kétlem, hogy Te engem annyira ismernél,amennyire kritizálsz. Várom priv.leveled!!
2012. márc. 12. 08:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!