Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalásnak számít?

Megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Barátommal távkapcsolatban élünk nemrég óta, ha együtt aludtam egy pasival (akihez mellesleg semmi közöm nem volt/van) és nem történt semmi akkor ez megcsalásnak számít?
2012. márc. 11. 14:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%
Nem. De ha gyakran együtt alszotok, előbb-utóbb lesz valami.
2012. márc. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
78%
Én nem gondolnám hogy megcsalás, de nem ugranék ki a bőrömből örömömben ha a párom együtt aludna egy ellenkező nemű egyénnel...
2012. márc. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%
miért és milyen körülmények között aludtál együtt vele?
2012. márc. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
85%
Gyakorlatilag nem,de ha ezt elmondod,ő nem fog neked hinni.
2012. márc. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Csak így lehetett megoldani az estét, mert máshogy nem tudtam volna hazajutni. De igen, én is attól félek, hogy nem fogja elhinni.
2012. márc. 11. 14:56
 6/29 anonim ***** válasza:
59%
Konkrétan nem, de sikerült elültetned a párodban a gyanakvás csíráját. Remélem te is ilyen lazán veszed majd, ha ő is bejelenti: együtt aludtam valakivel, akihez egyébkén semmi köze sincs. Akor kvittek lesztek.
2012. márc. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Akkor... /siettem, a gép meg lassú volt/
2012. márc. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy ha rosszul érzed magad miatta és nem szívesen osztanád meg vele, akkor igen


ha nyíltan bevallanád, akkor nem... de nekem nagyon rosszul esne ha a párom mással aludna akkor is ha csak alvás, kivéve, ha meleg az, akivel alszik, vagy rokon.

2012. márc. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
de a kanapén aludtál vagy egy ágyban aludtatok?
2012. márc. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Nálunk a párom volt így. Elmesélte, hogy együtt aludt az egyik koleszos csajjal, mert máshogy nem tudott volna hol aludni egyetemi buli után. Én gyanakodtam, de ő engem elmondott mindenféle bizalmatlannak.....aztán pár hét múlva összejött a csajjal.

Persze, ennek már közel 10 éve, egy hónap különlét után visszajött hozzám és ma már házasok vagyunk kisgyerekkel, de sajnos anno a kísértés szele működésbe lépett nála :( Azóta sem hiszem el (bár már majdnem egy évtizede nem jött szóba a dolog) hogy nem történt semmi..

2012. márc. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!