Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukámnak vmi baja van?

Anyukámnak vmi baja van?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell, hogy az utóbbi időben eléggé összejöttek itthon a dolgok. De amit manapság anya művel azt nem nevezném normálisnak. Állandóan üvöltözik, ordibál, én nem tudom mi van vele. Egy jó szava sincsen hozzánk....... Próbáltam vele beszélni, leüvöltött, nagyon szeretem, de én úgy gondolom itt már orvosi kezelésre lenne szükség. De nem merem mondani neki, és nincs is hozzá jogom ilyet mondani, de segíteni szeretnék rajta. 19/L
2012. márc. 11. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj apukáddal erről beszélni, vagy ha nagyon komoly a dolog, akkor a háziorvostól kérjetek közösen tanácsot, aki egy pszichológushoz irányítaná.

Vagy online kérj tanácsot egy pszichológustól, elég sok helyen lehet ingyenesen kérdezni. És a tünetek alapján ki lehetne deríteni a kiabálásának az okait.

Lehet, hogy anyukádnak sok gondja van, vagy a klimax időszaka okozza...stb.stb.

2012. márc. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Apukáddal nem tudod megbeszélni? Vagy valami rokonnal, akinek rálátása van?
2012. márc. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ma hagyd!

Neki is lehet rossz napja, valamin felidegesítette magát, esetleg fáj valamije, csak nem mondja. Talán a munkahelyén vannak problémák, ami idegesíti. Meglehet, hogy kell várni akár 1-2 napot is, de majd látod, majd érzed, amikor rá lehet nála kérdezni: mi a gond, és miben tudsz neki segíteni? Emlékeztesd arra, hogy úgy gondolod, elég nagy vagy már ahhoz, hogy megossza veled, ha valami probléma van. Ha esetleg nem is tudsz segíteni, de ketten együtt hordjátok a terhet, neki is könnyebb lesz. Éreztesd vele, hogy szereted, éreztesd, hogy bízhat benned.

2012. márc. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
majd beszélek apával. köszönöm :)
2012. márc. 11. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!