Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lemaradok valamiről ha később...

Lemaradok valamiről ha később kezdek el mindent mint az átlag fiatalok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, most vagy 22 éves/lány. Terveim szerint 25 évesen fogok végezni az egyetemmel és kezdek el állást keresni. Akkor leszek együtt a párommal 6 éve. Körülbelül akkorra tervezzük az összeköltözést is, mivel előbb nem lesz állandó jövedelmem sajnos. Az eljegyzés is természetesen ezek után fog következni, a gyerekvállalással meg szerintem várunk még pár évet.

Vannak emberek akik furcsán néznek ránk emiatt és itt is főleg olyanokat olvasok, hogy 2-3 év után összeköltözés maximum, aztán eljegyzés. Nekünk jó így, vagyis így tervezzük, így lesz a kényelmes, de elgondolkodtam, hogy vajon biztos jó e.

Szerintetek nem túl későn csinálunk mindent?



2012. márc. 12. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
a többség ma már 30 éveskor felett házasodik,tehát nem túlkéső
2012. márc. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
25 évesen még nem késtél el semmivel.. inkább pár év után költözzetek össze, eljegyzés, esküvő, család stb., mint a mostani átlag, akik 2 hét után már életük szerelméről beszélnek, pár hét után összeköltöznek, utána meg olyan csúnyán ér véget a "nagy, örökké tartó" szerelem, mintha soha nem is szerették volna egymást. Ennyi idő után már az összeköltözés is könnyebb, jobban ismeritek egymást, nem beszélve a házasságról,ami egy életre szól elvileg, és nem 20 évesen kellene fűnek-fának igent mondani, 1 év után meg válni. Szerintem ezt nektek kell tudni, de inkább várjatok vele, és ne hallgassatok a "közvéleményre", nektek kell érezni, hogy mikor jön el az ideje. Furcsán azokra az emberekre nézek, akik ~20 évesen teherbe esnek, aztán ezért hirtelen esküvő, otthagyják az egyetemet, és sajnos a nagy átlag később rájön, hogy várni kellett volna még...
2012. márc. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmivel sem késtél le.

Amúgy sincs "előírt idő" a dolgokra. :)

2012. márc. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nézd, szerintem nagyon jó kis tervek ezek amiket leírtál.

Csak szerintem 1 bibi van a dologban.


Biztosak vagytok benne, hogy tudtok együtt élni a pároddal? Ciki lenne ha 3 év múlva derülne ki, hogy szeretitek egymást de nem tudtok együtt élni...

Nem hiába a mondás, hogy lakva ismeri meg az ember a másikat!


:)

2012. márc. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálam rosszabb nem lehetsz.Én kb 30 éves koromra fogok lediplomázni,mert ugye most elcseszték a felsőoktatást,ezért nem tudom,hogy tudok bejutni egy államira,mert minden fizetős lett,ami érdekel.A páromat úgy tervezem,hogy nemsokára megtalálom,30 évesen leszünk együtt 8 éve,addigra remélem,már össze is házasodunk.Gyerek majd csak utána lesz.

Ja,és nem akarom az ördögöt a falra festeni,ezért le sem írom.

:)22n

2012. márc. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Így is sokat vagyunk együtt, majdnem egész héten, hétköznap persze csak esténként. De az igaz, hogy lakva ismeri meg az ember a másikat.
2012. márc. 12. 15:15
 7/7 DarkChii ***** válasza:

Későn??? Dehogy. Szerintem sokan inkább azt mondanák, hogy túl hamar...

Pont időben vagytok szerintem. Barátnőmék is 6 éve vannak együtt, de még külön-külön élnek, habár az igaz, hogy már 5 éve eljegyezték egymást, de esküvő, és a gyerek-téma még nagyon távoliak nekik...

2012. máj. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!