Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagybátyám ilyenért megsértődö...

Nagybátyám ilyenért megsértődött rám. Normális ez?

Figyelt kérdés
Ritkán járok fel facebook-ra. Nagybátyám viszont nagyon ráérős munkanélküli, és nagyjából minden percét ott tölti. Folyamatosan postolgat minden sz@rt, már a tököm tele van vele. Nem érdekel. De most felhívta anyámat, hogy ő tegnap írt nekem névnapomra facebookon és milyen bunkó vagyok, hogy nem köszöntem meg. A fene vigye el, 3 napja nem voltam fenn, mert mi a csudának nézegessem olyan gyakran. És akkor én vagyok a bunkó. Ha meg letörlöm magam, akkor meg mindenki értetlenkedik, hogy miért vagyok ilyen antiszociális. Most írtam neki és megköszöntem, de minek hiszi azt mindenki, hogy az én életem másból sem áll, csak a sz@ros faebookomat nézegetni minden órában és hülyeségeket postolgatni? Akkor járok fel, ha eszembe jut. Mi lett a világból?
2012. márc. 12. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ez vigasztal - habár gondolom nem - nem a Te nagybátyád az egyetlen ilyen ember a világon.

Nálunk volt olyan, hogy a férjem keresztanyja írt neki facebookon és kerek 2 óra múlva írta neki az újabb üzit, hogy "NEM VÁLASZOLTÁL!!!!!!!!!!!!"... Mi is csak pislogtunk. :)

2012. márc. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ez szörnyű... minden a facebook körül forog? Ha világvége lenne az emberiség fele nem az étel vagy a víz hiánya miatt halna meg, hanem azért, mert a facebook függőségét nem tudná csillapítani...
2012. márc. 12. 16:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd ezt meg:South Park:Frászbuk.Írd be a gooogléba.:)
2012. márc. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves Ildikó! :) Boldog névnapot, nekem is tegnap volt. :) Még én sem köszöntem meg, FB-n sem. A válasz egyszerű: mondd meg, hogy nincs rá időd. Neked ott a suli vagy a mun0ka, 0te nem tudsz mindig f0ent lenni. Ennyi. Ezen nem lehet megsértődni.
2012. márc. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nemár neki kelljen mentegetőzni mert nem fészbuk függő! Respect, a szájbergyerek nagybátty meg szégyellje magát...
2012. szept. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!