Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyermek tartásdíj igénylés...

Gyermek tartásdíj igénylés menete?

Figyelt kérdés

Hova kell mennem,ha tartásdijat akarok az apától,mi a menete,mennyi idő,mig pénz lesz belőle?

Nem vagyunk házasok,apasági nyilatkozat van.


2012. márc. 12. 19:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Fehér hollóval ne foglalkozz,ez kb az 5. olyan kérdés, amihez hozzászólt és olvasom is. Az a baja, hogy hülyére vették, és most azt hiszi, minden férfi az. Az összes gyerektartással kapcsolatos hozzászólásában megállapítja, hogy nem a férj a gyerek apja. Szegény, agyára ment az, hogy hülyét csináltak belőle.... Lehet, hogy még egy gyereket sem tudott összehozni, az a gondja.


Egyébként hogy készülhet apasági nyilatkozat gyámügy vagy közjegyző nélkül? Otthon, maszekban?


Nem is csodálom, hogy ilyen viselkedéssel jól átba...ák, többet is érdemelt volna.

2012. márc. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Már észre vettem,több helyen olvastam:)Lehet majd akkor lepődik meg ha a DNS kimutatja ő az apa:))Remélem meg írja nekünk,meg azt is mennyibe fájt neki:))
2012. márc. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én kézzel irjam meg az igénylést? Mit irjak bele? És simán a biróságnak cimezzem?
2012. márc. 13. 09:25
 14/14 anonim ***** válasza:
Kedves 7: 45. Belőlem nem tudtak de , ebben az országban a férjek kb 45%- ból igen. Ha majd a kapcsolatban született gyermekek min 50%-a ne a férfitól van akkor ne csak rólam beszélj, hogy engem át akartak palizni.Azért ,mert sok esetben a férfi tudja, hogy anyuci félre klamatyolt attól ,hogy nem szalad az apaságiért . akkor le nyeli. Majd inkább fizet, mint sem egy gyermeket hurcoljon meg.
2012. márc. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!