Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, akinek...

Van köztetek olyan, akinek meghalt az édesanyja, és nevelőanyja van? Ha igen, hogy jöttök ki vele?

Figyelt kérdés

2012. márc. 13. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
13 voltam, 18 éves koromtól élek a mostohámmal. Eleinte minden szép és jó volt, de most már ki nem állhatom. Mindenbe beleköt, megaláz, kioktat, irányít,...
2012. márc. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem irigyellek. Köszi a választ. Az enyém is hasonlóan viselkedik. Sosincs hozzám egy jó szava sem, pedig mindig arra vágytam, hogy szeressen.Persze én sem vagyok tökéletesen, de olyan rossz sem, mint amennyire utál.
2012. márc. 13. 22:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Edes anyam meghalt ,.meg 16 eves voltam amikor a kezeim kozt halt meg !!aztan apam noje anyaskodni probalt folottem!!apamat ellenem uszitotta,.kegyetlen eletem volt,.de mindig szembe szaltam veluk ,.nem hagytam magam,.

sokszor sirva mentem iskolaba,.de ki kotottem nekik hogy a no nem koltozhet a hazunkba !!es hal isten elertem a celomat,.igaz mar ferjnel vagyok es gyerekem is van,.de mai napig nem elnek a csaladi hazunkba.,a fajdalom nagyon tombolt bennem anyukam halala utan ,.es rettenetesen hianyzott ,.ezaltal eszre se vettem hogy milyen eros vagyok belul ,.es hogy az o emlekeert milyen elszant es bator vagyok,.szembe szalni masokkal,.hamar el durrant az agyam ha veszekedtem ,.te se hagyd magad,.legy eros es bator!!

2012. márc. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!