Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik típusú embereket...

Melyik típusú embereket kedvelitek jobban? Melyiket tartjátok többre? Melyikkel érzitek magatokkal jobban?

Figyelt kérdés

1. Álmodozó, elszállt, spontán, inkább ötletekben gazdag, mint azok megvalósításában, ráérős, rendetlen, inkább a mának él.


2. Két lábbal áll a földön, reális, pontos, rendszerető, biztonságot nyújtó, tervező.


A két típus közül, amit most felsoroltam, egyik sem zárja ki a melegszívűséget, kedvességet, humort, széleslátókörűséget.


Köszönöm a válaszokat.



2012. márc. 14. 11:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
2.)
2012. márc. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Én a minnél messzebb van tőlem típusú embereket kedvelem.
2012. márc. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Én 1 vagyok,úgyhogy 2.Egy másik 1-el szétesnénk.
2012. márc. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
68%

Bár az 1-esnek így adtál egy kis negatív felhangot, nem csoda, hogy mindenki a 2-est választja.


1-es.

2012. márc. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Nem adtam negatív felhangot.
2012. márc. 14. 16:08
 16/25 A kérdező kommentje:
Talán azért tűnhet "negatívnak", mert valóban vannak olyan tulajdonságai, amik azok is. Bár értelmezésen múlik inkább. Mindenki máshogy értelmezheti. Van akinek a "mának élés" vonzó, van akinek nem. Van akinek a "rendszerető" negatív, van akinek nem.
2012. márc. 14. 16:14
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

De, a 2-essel nem nagyon lehet vitatkozni. Az 1-nél pedig a ráérős, rendetlen, nem valósítja meg az ötleteit... ez negatív.

Egyforma mennyiségű jó és rossz tulajdonságot kellett volna felsorolni.

Az, hogy rendszerető, sehogy sem rossz tulajdonság. A *bosszantóan* rendszerető, az igen.

2012. márc. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
52%
Igazat kell adnom a 76%-nak. Az első típus kifejezetten negatív.
2012. márc. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Végülis lehet igazad van. Kétféle karakter tulajdonságait soroltam fel, lehet nem egyenlőek. De a lényeget szerintem le lehet szűrni. Ahogy az ember olvassa a kétféle típust, összeáll a fejében egy kép úgyis, nem hinném, hogy a pár negatív jelző miatt mondaná a másikat. Lehet elég lett volna az első két jellemzőt leírni, már gondolom ahhoz is egy komplett embert társítana mindenki. Egyébként meg épp ezért írtam a kiegészítő mondatot is, hogy egyik sem zárja ki, a jó tulajdonságokat. Inkább típusra voltam kiváncsi, "álmodozó" vagy "reális".
2012. márc. 14. 16:27
 20/25 anonim ***** válasza:
És ja, az én párom például durván rendmániás. Az is lehet negatív. Amikor még az újságoknak is külön szeparáltan ámde ízlésesen elrendezett stócban kell állniuk. különben ....
2012. márc. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!