Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináltok a kutyátokkal,...

Mit csináltok a kutyátokkal, ha egy teljes napra el kell utaznotok, de nem vihetitek magatokkal?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 11:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Megkérek valakit, hogy nézzen rájuk, illetve etesse meg őket.
2012. márc. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Valami ismerőst/családtagot áthívnék hogy vigyázzon rá.

De ne hagyd egyedül!!!

2012. márc. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Ha reggel és este otthon vagy valamint udvaron van és megfelelő az időjárás akkor nincs gond!

Ha viszont szobakutya akkor mindenképpen kell valaki mellé!

Ja és persze nem pici kutyáról beszélünk!

2012. márc. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Bezárom a kennelbe. Szerintem ebben még semmi komoly nincs. Ha meg nincs kert akkor akkor reggel elviszem sétálni, előtte nem adok neki enni és mivel felnőtt, így kibírja egy napig.
2012. márc. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek bennetek, ha csak egyetlen napra sem lehet egy kutyát magára hagyni, az már problémás kutya.

Ne úgy nézzetek rá, mint egy kisbabára. Ha szobakutyáról is van szó,akkor becsukom a szobaajtókat ne csináljon felfordulást vagy elviszem megbízható ismerőshöz. Egy napot szerintem bárki bevállal másik kutyája mellé szívességből (tápot természetesen vinni kell). Ezt később viszonozhatod, hogy bevállalod az ő kutyát, persze csak ha jól kijönnek egymással.

2012. márc. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
A szobakutyával az a gond, hogy őt a pisi-kaki miatt mindenképp le kell vinni. Erre megoldás egy ismerős vagy egy kutya panzió. Kerti kutyával nincs gond, legyen neki vize és kész.
2012. márc. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Szenvedés egy kutyának ha egyedül hagyod otthon egy egész napra.

Eleve szobatisztasághoz van szokva, tehát tartogatni fogja, mert azt hiszi, hogy mész majd haza. Aztán persze nem bírja majd tovább szerencsétlen és a lakásba piszkít.

2012. márc. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Benti kutya? Akkor azt hiszem megkérném valamelyik közeli ismerősömet, akit a kutyám is ismer és kedvel, hogy vigyázzon rá.

Én tavaly egy nem is olyan közeli ismerősöm kutyájára vigyáztam, ugyanis az ő esküvője volt, és a legtöbb rokon, barát ott volt.

Nagyon élveztem én is, és a saját és a vendég kutya is:)

2012. márc. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Elviszem mamámhoz kertes házba,igaz ott is benti kutya van.Így nincsen gond hogy bent legyen.Amúgy is nagyon szereti a mamát,meg jól kijön az ottani kutyával is.
2012. márc. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólásokat.Egy másik városba kell mennünk,kb délelőtt 11-kor indulunk,és kb éjfélkor érünk haza.Igen ő benti kutyus,lakásban lakik,és minimum napi 3x megyünk ki pisilni.
2012. márc. 4. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!