Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljek vele? Már unom!

Hogyan beszéljek vele? Már unom!

Figyelt kérdés

Együtt lakunk a barátommal de néha már kikészülök tőle. Abból áll egy napja hogy délben felkel, kapcsol be valami rockzenét (nem is értem hogy nem vagyunk süketek) elmegy a haverjaival motorozni, vagy ha nem motorozik akkor edzőterembe megy, utána kocsmáznak, hazajön elvan a hülyeségeivel, beszélgetünk meg néha elmegyünk ide-oda és alszik. Az egész ház tele van a kacatjaival, nem tesz semmit a helyére, mindent szétdobál és ha én nem rakom a helyére akkor felőle állhat ott 1 évig is, ha útban van arrébb rúgja. Csak addig tiszta a ház ameddig nincs itthon. Az üres dobozt visszarakja a hűtőbe, nem mosogat, a szennyest az ágy mellé a földre dobálja, mindent az asztalon hagy és még sorolhatnám. Amúgy maga az ember tiszta meg nem büdös meg ilyenek, csak nem képes elpakolni maga után. Ha megkérem hogy takarítson akkor kb fél nap alatt csinálja meg azt amit én kb fél óra alatt. Kérdezés nélkül nem szabad semmit kidobni, mert akkor 1 hónapig azt hallgatom, hogy kidobom a cuccait. De mindenre azt mondja, hogy "jó lesz még valamire" vagy "emlékeztet valamire" -ezt képes egy csokipapírra is mondani.

Már beszéltem vele de lepereg róla. Nem tudom mit tudnék csinálni, de valami hatásos kellene. Képtelen felnőni, pedig már 25 éves.


2012. márc. 14. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Még fiatal. Én 32 évesen ugyanilyen vagyok. Sokat ne várj, nem fog változni a helyzet.
2012. márc. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Szóval ő ilyen. De neked ez miért nem tűnt fel mielótt összeköltöztetek?
2012. márc. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
megszoksz vagy megszöksz! Ő változni nem fog.
2012. márc. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem akarlak megijeszteni,de létezik egy betegség ami gyűltögetésben nyilvánul meg,s a kor előrehaladtával csak súlyosbodik.
2012. márc. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Van valami jó is, ami miatt vele vagy? A "szeretem" rossz válasz.
2012. márc. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Miből él,ha egésznap csak lóg?
2012. márc. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Holnaptól kérjél tőle fizetést, mint háztartási alkalmazott. Mert az vagy. Neki ez jó. Neked?
2012. márc. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Úristen! ekkora linkócit kifogni!


Sehogy ne beszélj vele. Sz*rd le mától fogva, szívasd meg jól! ha a szennyesét ott hagyja, rúgd te is félre! Ne mosogass el, csak a saját tányérodat! Ne pakolj el utána semmit!

Hidd el ő fog beleőrülni a szarjába!

Én röhögve ezt csinálnám!


Mi vagy te a csicskája?

LOL- hülye link alak. egy tipikus magyar faszi.

2012. márc. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!