Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltérő nemi igényel; az...

Eltérő nemi igényel; az alacsony libidó veszélyezteti a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nem igazán kívánom a szexuális együttléteket. 3 éve vagyunk együtt a kedvesemmel, mindig is imádtam együtt lenni vele, sőt, én többször megkívántam a szexet, mint fordítva, de körülbelül fél éve már gyökeresen megváltozott. Nem hiszem, hogy ez normális, de azt sem tudom, miért van így. Fogamzásgátlót nem szedek.

10-ből kb. 2 alkalommal kezdeményezek én, máskor mindig ő; nekem elég lenne heti 1 alkalom, ő naponta szeretne, vagy akár naponta többször.

Félek, hogy emiatt megromlik a kapcsolatunk, nem szeretnék neki állandó csalódást okozni, de így nekem nem élvezetes az együttlétek egy része, nem kerülök izgalmi állapotba, így fájdalmas is.


2012. márc. 14. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Talán a megszokás hatalma.Újdonságra lenne szükséged a részéről,talán több gyengédségre,odafigyelésre,plusz szerintem érzelmileg vannak nálad gondok.Ha nagyon szeretek valakit,nem megterhelő az együttlét.
2012. márc. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem, ennyire még senkit sem szerettem, mint őt. Emberileg is csodálatos, barátként, szeretőként is, gyengéd, figyelmes, a tenyerén hordoz. Talán túl jó is hozzám.
2012. márc. 15. 10:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Meguntad. de tényleg. Amíg friss a kapcsolat a nők is mindig szexelni akarnak, de egy idő után már nem kívánják annyira. a megszokottság, más terhek, a heves szerelem elmúlása...stb. sok oka lehet, de szerintem 3 év után teljesen normális, ha te heti egy szexet igényelsz. A napi 2 az már túlzás 3 év után. Én már biztos figyelmeztettem volna, hogy neked nincs ennyi igényed és ennyi szexre erőd, energiád sincs, úgyhogy kössetek kompromisszumot mondjuk heti 3 szexben. Mert ha továbbra is elnyomod ezt, később már undorodni fogsz tőle, ha hozzádér :(

Legyél őszinte!

2012. márc. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%

B@szki mintha a nejem tette volna fel a kérdést.

Csak nálunk már évek teltek így el. Kérdeztem mi a baj. Válasz: "Nem tudom". Én viszont tudom mit teszek. Félre fogok menni,mert úgy érzem elvesztegetett az életemből 5évet,és hiába akarom megoldani a problémát nem társ benne. Szeretem meg minden,DE szükségem van a szexre. Ha nem vele majd mással.(persze akkor Én leszek a szemétláda,de lesz@rom 35évesen had ne kelljen már recskáznom)

35f

2012. márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még valami! MINDEN közeledésemet visszautasítja!
2012. márc. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én azért minden közeledést nem utasítok el, de van, hogy tényleg nincs hozzá kedvem. Reggel korán kelek (5 előtt), estére gyakran vagyok fáradt, ő viszont 7-kor kel, tovább is marad virgonc.

Nem örülök ennek a helyzetnek, de nem igazán érti meg, csak feldühíti magát rajta, ha néha visszautasítom.

2012. márc. 18. 10:25
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha a szexuális játékszerek és egyebek sem hozzák vissza a kedved, vagy nem rendeződik a helyzet, érdemes szexuálpszihológust felkeresni. Ezt annak a válaszolónak is mondom, aki meg akarja csalni a nejét. Lehet, hogy olyan probléma okoz blokkot amit szakember azonnal észrevesz és máris nem kell tönkretenni a házasságot. Talán ennyit még megér a dolog.

Remélem, hogy a kérdezőnél elég lesz egy heti háromszori megállapodás és több pihenés. :-)

2012. márc. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
bizony,a helyi családsegítő odairányít!
2012. márc. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Most rendeződött a helyzet - ez egyébként így működik nálam. Vannak hetek, amikor szívesen csinálom, máskor meg az egészet nem kívánom, ha van is valami, inkább csak "essünk túl rajta" alapon. Ez nekem sem jó, de szerintem a párom is érzékeli a dolgokat. A szexuálpszichológus segíthetne, eddig nem gonodlkodtam rajta.

Köszönöm a válaszokat!

2012. márc. 23. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!