Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes a mai...

Alexandrabellahorvat kérdése:

Szerintetek érdemes a mai világban gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

2012. márc. 15. 12:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
ezt neked kell eldönteni h családcentrikus vagy e.ha folyton kesereg az ember akkor persze nem.
2012. márc. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
17%
nem
2012. márc. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%
IGEN
2012. márc. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom. én személy szeretnék.

csak azt nem tudom mire neveljem majd...

becsületességre, hogy majd eltapossák, vagy aljasságra,hogy előrébb jusson...

2012. márc. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29%
NEM
2012. márc. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
29%

Gondolj bele. Feleség, férj aztán jön egy gyerek.

Jó esetben egy pár évig jó minden aztán válás utánna gyerektartás meg minden. megéri?

2012. márc. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%
24 éves vagyok párom 20. Nekem nincs munkám ő még tanul. Semmink sincs kb. és ráadásul megszületett barátnőm öccse nemrég és rájöttem hogy nem szeretem a gyerekeket. Szóval a válaszom a kérdésedre, NEM.
2012. márc. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Ha szeretnél gyereket, és tudod biztosítani számára az ideális testi-lelki fejlődéshez szükséges körülményeket (azaz nem hal éhen, tudsz rá tiszta ruhát adni és biztonságos, szerető otthonban él), akkor egyértelműen érdemes! Persze mindenki a legjobbat szeretné adni a gyerekének, de nem minden a pénz. Sokkal rosszabb korokban is születtek gyerekek.
2012. márc. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes, de ezt már több kérdésben is megtárgyaltuk, hogy soha nem volt érdemes.

Az előző évszázad talán jobb volt? Világháborúk, forradalom, elnyomás, diktatúra.. Szóval nem, ha ép ésszel belegondolunk, akkor szerintem nem érdemes gyereket vállalni, mert rossz irányba tartunk, nemsokára a már az ívóvízért fog kitörni a háború, atombombákkal az egész Földet elpusztítják soha nem látott gyorsasággal....

DE

Én mégis szeretnék gyereket, sőt többet is önző módon, azért, mert úgy érzem, ők adhatnának értelmet az életem hátralevő részének.

Szóval szerencsére legtöbbünkben benne van ez az önzés, ezért nem haltunk még ki.:)

2012. márc. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
Már megéljük,hogy nem is lesznek gyerekek:(Amúgy ez a fiatalabb,10-14 éves generáció is teljesen lezüllött,mostmár legalább a fele piál és a frászbukon lóg.Az "én időmben" még csak páran voltak ilyenek.Én nem tudom,mi lesz itt.
2012. márc. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!