Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai vilagban mennyi gyereket...

A mai vilagban mennyi gyereket lehet normalisan, nelkulozesek nelkul felnevelni szerintetek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenkinek masok a korulmenyei, de megis.
2009. okt. 27. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Magyarországon a mai körülmények között egyet se.
2009. okt. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Nélkülözés nélkül? Viccelsz? Élni sem lehet anélkül, hogy ne kelljen nélkülözni...

Egyet sem!

2009. okt. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jövedelemtől függ. Én 2-t merek bevállalni (egy már megvan), mert bizonyos dolgokban hajthatatlan vagyok. 2 gyereknél tudom azt biztosítani, hogy külön szobájuk legyen, időnként akár márkás cuccokat is tudjak venni nekik, elmehessünk nyaralni minden évben, alkalomadtán cirkuszba és állatkertbe vihessem őket, stb. Tehát, hogy egy normális gyermekkort tudjak nekik biztosítani. Továbbá számomra az is fontos, hogy tudjam fizetni nekik a továbbtanulást (erősen valószínűsítem, hogy mire ők odakerülnek addigra nem lesz ingyenes felsőoktatás) bármilyen szakra is akarjanak menni. Hát kb. ennyi. Ha ezeket a dolgokat tudnám 5 gyereknek is biztosítani akkor annyit szülnék, de így marad a 2.
2009. okt. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
nekünk 1 gyerek elég, mi ennyit tudunk vállalni. Több nem megy.
2009. okt. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bármennyit, ha megfelelő végzettséggel, képzettséggel bírsz és ennek megfelelően van stabil és jól fizető állásod. Nekünk ezek megvannak, így 3 gyerek van mellé. Nagy valószínűséggel sose fogunk nélkülözni (bár soha ne mondd, hogy soha, szóval elüthet holnap a villamos engem is...)
2009. okt. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen az anyagi helyzeted, illetve hogy mennyi időt tudsz a gyereknevelésre fordítani. Azt gondolom, mindenki annyi gyereket vállaljon, amennyit képesnek érez eltartani.

Én per pillanat egyet sem lennék képes vállalni az anyagiak miatt. Ha lenne egy jól fizető állásom, saját lakásom, és egy stabil, jól működő párkapcsolatom (ez már megvan), illetve a lakás is legalább három- vagy négyszobás lenne, akkor akár három gyereket is vállalnék.

2009. okt. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nélkülözéssel kettőt.
2009. okt. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!