Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők ti ez normálisnak...

Szülők ti ez normálisnak tartjátok?

Figyelt kérdés
Tehát 20 éves lány vagyok. Nem merem elmondani anyunak, hogy egy fiú elhívott randira. Nagyon szigorúan neveltek, eddig egy barátom volt, de akkor is anya ki volt borulva, nyugtatókon élt. Nem akarok neki hazudni, de nagyon összefogok veszni vele emiatt. Én ezt nem tartom normálisnak. Rendes fiú, és megszeretném ismerni. De képtelen vagyok vele beszélni, mert jön majd a lelki zsarolásaival..
2012. márc. 15. 18:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem tartom normálisnak.

Ha anyud amiatt él nyugtatókon hogy te megismerkedsz egy fiúval, akkor valami nem okés nála.


20 éves felnőtt nő vagy! Miért félsz anyud elé állni és megmondani neki, hogy elmész randizni???

Ne engedj a lelki zsarolásnak! Azt lehet zsarolni aki hagyja magát.

Ennyi erővel még 40 éves korodban is tiltani fog, hisztizni és kiborulni ha ismerkedni akarsz?

Fogadja már el hogy felnőttél!


Én már alig várom hogy itt legyen nálunk a lányom barátja és süthessek főzhessek nekik amit csak akarnak. Aztán békén is hagyom őket.

2012. márc. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
csak annyit kérdezz meg töle emlékszik-e még amikor apukáddal elöször randizott, mit érzett,neki is tiltották-e apukád.finoman add a tudtára,hogy 20 éves vagy és sokkal jobb lenne,ha inkább tanácsokkal látna el mint egy jó barátnö.a természet rendje, hogy mindenkinek kell egy társ.egyébként gyakorlo apuka vagyok, nagyon féltem a lányaimat, de inkább bizalommal forduljanak,/mint a titkolodzás/hozzánk szülökhöz.mást lát a szülö mást a gyerek de jobb megbeszélni a dolgokat.
2012. márc. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Jól látod. Ez zsarolás. Zsarolásnak pedig nem szabad engedni. Számtalan példa van arra, hogy az ilyen gyerekek a szülő mellett öregedtek meg, végül magányosak maradtak.

Ha nyugtatót szed, szedjen azt.

2012. márc. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
egyszerűen félek... kiakad, sír... és zsarol. Nem tehetett ki előttünk a barátom, nehogy anya észrevegye. De ez nekem nagyon rossz
2012. márc. 15. 18:31
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.


Mivel zsarol?

2012. márc. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

önző, nem szeret. Ha szeretne azt akarná,hogy boldog légy. De ő csak azt akarja, hogy ő legyen boldog.Ezt értsd meg és mindjárt nem tud zsarolni.

Legyél vele olyan mint ő veled. Csak a saját boldogságod érdekeljen és akkor lepereg rólad az érzelmi zsarolás.

2012. márc. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
36%
Mond, hogy egy barátnőddel találkozol.
2012. márc. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
nagyon rossz érzés, mert az anyukám, szeretem nagyon. Sose hazudtam neki, nem jártam 15 évesen bulikba, nem fiúztam. Életem első bulijába 19 évesen mentem, akkor is hívogatott. De ez már nekem is nagyon rossz. Köszönöm a válaszokat
2012. márc. 15. 18:37
 9/20 A kérdező kommentje:
ja olyanokkal, hogy nem ugy nevelt engem hogy akármilyen fiukkal szóba álljak stb...
2012. márc. 15. 18:37
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

1. vagyok!


Na ebben az esetben ülj le vele megbeszélni. De nem elkérezkedni!!! Hanem megbeszélni vele hogy este elmész mert randid van egy fiúval. Mit tudom én pl. moziba mentek, atelefonon nem leszel elérhető, de nyugodjon meg majd jössz haza.

Ha azt mondja, nem így nevelt stb. bla-bla-bla, akkor pedig erős leszel és megmondod neki hogy ez nem nevelés kérdése, had döntsd el te kivel akarsz ismerkedni, elég érett vagy már ahhoz.

Szeretnéd ha elfogadná a döntésed, mert ezzel mindekttőtök életét megkönnyítené, de ha nem akkor is jó.



Ha hisztizik, sír, jó tegye azt, de téged ez ne érdekeljen. 1 napig lesz maximum megsértődve, aztán be fogja látni hogy nincs hatalma feletted.

Most komolyan, ő érzelmileg akar téged sakkban tartani. De ne engedj neki! Mert a végén minden fiút elmar mellőled, és öreglány leszel. Ismerek pár ilyen szerencsétlen sorsút, nem irigylem őket.

2012. márc. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!