Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most normálisnak tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most normálisnak tartjátok, hogy ezek ellenére szeretek valakit?

Figyelt kérdés
A barátomnak soha sincsen pénze, mert mindig oda kell adnia az anyukájának az ösztöndíjját, mert nem tudják fizetni a hiteleket, amiket egyébként nem is ők vettek fel...hanem a párom anyjának az anyja. Annyi pénze éppen van, hogy eljöjjön hozzám, meg vesz nekem apróságokat( Szolnok - Békéscsaba ). Mit tehetnék? Fogadjam el? ( a bunkóknak üzenem...:elhagyni nem fogom! Mert nagyon szeret és mindent megadna nekem.
2010. szept. 3. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Szólj neki, hogy ne vegyen neked semmit, mert nem azért szereted.
2010. szept. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem se vegyen neked semmit, és utazhatnátok felváltva egymáshoz, hogyy ne keljen annyiszor fizetnie.
2010. szept. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azt kérdezed, hogy normális dolog-e, hogy szereted annak ellenére, hogy nincsen pénze?????? az lenne a nemnormális, ha elhagynád csak ezért. Ha szereted (márpedig azt mondod), akkor próbálj minél többször inkább te menni hozzá, és ne hagyd, hogy költsön rád!
2010. szept. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én járok többször hozzá, de van, amikor felváltva oldottuk meg.
2010. szept. 3. 20:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Megnyugtató a tudat, hogy vannak még ilyen emberek.

Az Én volt csajom amikor bajba kerültem és nem álltam jól anyagilag, el is hagyott és összeházasodott egy gazdag vén farokkal.


Teljesen normális vagy, sokkal normálisab, mint az átlag.

A barátod szerencsés ember és biztosan meg is becsül.

2010. szept. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. szept. 4. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!