Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi minősül távkapcsolatnak?

Mi minősül távkapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Lehet hogy buta kérdés. Több mint 300 km-re dolgozom a páromtól, de minden lehetséges alkalomkor utazok hozzá, ez általában a hétvége amit együtt töltünk de néha előfordul hogy egy héten kétszer is leutazok hozzá ha a munka engedi.

Persze tudom, hogy nem heteket vagy hónapokat töltünk külön, de az egyik ismerősöm egy felmerült beszélgetés során közölte hogy ez nem is párkapcsolat ezért ne sajnáltassuk magunkat.

Ti mit tekintetek már annak?


2012. márc. 15. 18:12
 1/8 A kérdező kommentje:
párkapcsolat helyett távkapcsolat:D elírtam
2012. márc. 15. 18:17
 2/8 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem sem távkapcsolat. Mi is sokszor hetente találkoztunk csak hétvégére pedig 30 km van köztünk. Én suliba járok, vizsgázgatok, ő dolgozik hét közben.

A távkapcsolatot úgy tudom elképzelni, hogy havonta vagy nagyon max csak kéthetente látják egymást, de ismerek olyat is ahol 5 havonta találkoznak.

2012. márc. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Akkor lehet tényleg én használom helytelenül ezt:S

Mindenesetre nem értem hogy bírják nekem még ez is nagyon nehéz.

4 éve vagyunk együtt egy fél éve van ez, de nem túl jó.:S

2012. márc. 15. 18:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

dehogyisnem távkapcsolat!

mondjuk szerintem ez nem konkrétan a távolságtól függ, hanem attól milyen sűrűn találkoztok. a csak hétvége igenis távkapcsolat

2012. márc. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg tudom adni rá a választ- pontosan 11 000 km ( igen, nem gépeltem el..) van köztünk jelenleg. 4-5 havonta tudunk/tudtunk csak együtt lenni...Addig Skype, telefon, MSN, minden egyes nap.. Nyáron viszont földrészt, kultúrát vált- végleg ittmarad... Velem ..:)
2012. márc. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha van egy cél, és az egyik belátható időn belül képes, tud váltani, összeköltözni, akkor minden okés, ha nem, akkor csak beleképzelsz valamit...
2012. márc. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egy év múlva össze tudunk költözni, addig sajna marad ez. Hetente egy nap nagyon kevés, nem tudom mi lenne ha havonta vagy Xhavonta lenne:S
2012. márc. 15. 18:55
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez távkapcsolat, meg az is, ha vkik bár közel vannak egymáshoz, csak hétvégente találkoznak. Most lehet azzal nyugtatgatni magatokat, hogy de nem az.
2012. márc. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!