Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsek el valakit,...

Hogyan felejtsek el valakit, aki nagyon tetszik, de tudom, hogy tilos rányomulnom?

Figyelt kérdés

A sportegyesületben, ahol edzek, van egy srác, akit kb. fél éve szúrtam ki egy edzőtáborban. Egy buli alkalmával rám hajtott, de nem fogadtam a közeledését. Kicsit később viszont szintén egy buliban spiccesen bevallottam neki, hogy tetszik, de ő azt mondta, nem érzi ugyanezt. De aznap mégis smároltunk (ezt ő kezdeményezte, igaz, én se ellenkeztem). Másnap reggel még írt egy rövid üzenetet, de azóta nem is keresett (1 hete).


Egyébként nincs túl jó személyisége. Nagyon beképzelt, gyakran hangoztatja, hogy mennyi csaj felkínálkozik neki. Azt is hozzátette, hogy bennem pont azt kedveli, hogy én meg nem. Próbált már invitálni buli után a lakásába, de elhárítottam. Magamtól sosem írtam neki üzenetet, semmit. Nem is akarok ráhajtani, mert eléggé büszke lány vagyok és inkább a fiúk kezdeményezését várom.


Sajnos nekem az az este, mikor kavartunk, kicsit többet jelentett, mint neki. Nem tudom kiverni a fejemből. Pedig azon kívül, hogy jóképű, túl sok jó tulajdonságát nem tudom felsorolni (igaz, nem is ismerem túlzottan közelről). Nagyon sokat gondolok rá, akaratlanul, hogy milyen jó lenne ha az enyém lenne...


Mit tegyek, hogy ez elmúljon? Sajnos nap mint nap találkozunk edzésen. Gondoltam rá, hogy megpróbálok magammal foglalkozni, ügyelek rá, hogy mindig csinos legyek és szívesen fogom fogadni más fiúk bókolását, akkor is, ha épp ő is hallja. Úgy szeretnék tenni, hogy azt lássa, nem érdekel engem, de érezze is, hogy megkaphatott volna, ha normálisabban viselkedik...


Szerintetek ez jó ötlet? Más ötletet is szívesen fogadok.


20L


2012. márc. 15. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Most azt kellene mondanom, hogy miert en nyomulnal, ha bejon, meg blabla, DE: en nem kell a szomszedba menjek, hogy aterezzem, mirol is beszelsz. Nem adok tanacsot, csak elmondom, hogy en hogy jartam, aztan dontsd el te, hogy en jol dontottem- e. Szoval ugyanilyen helyzet, munkatarsak, en buszke lany, o jokepu es kicsit bekepzelt, o ramnyomul, en nem ellenkezem, de soha nem kezdemenyezek. Tudtam, hogy sohasem lehettunk volna rendes par- tudja a fene, ezt megerzi egy ember. Soha nem utasitottam el, ha kozeledett, soha nem titkoltam elole, ha ugy volt a helyzet, hogy odaig meg vissza vagyok erte. Kozben ezerszer lejatszodtam magamba, hogy ha legkozelebb kozeledik, lerazom, de aztan ramnezett a hatalmas kek szemeivel, megsimogatott, megcsokolt... es elszallt minden. Aztan egyik nap beadta a felmondasat, azota nem lattam. Valamelyik nap meg lattam facebookon, hogy uj allapota: Kapcsolatban xyz- vel. Nem mondhatom, hogy faj, csak picit sziven utott. Hamarabb meg kellett volna szakitanom ezt a dolgot, meg mielott igy jartam volna, de ez van. Jo, hogy nem latom, nem hallok rola, igy sikerult elfelejtenem. Persze nem mondom, hogy torvenyszeru, hogy veled is ez fog tortenni, kivanom, hogy ne legyen igy, de lassuk be: mennyi ra az esely?
2012. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ez megerősített abban hogy véletlen sem tegyek semmit, bár eddig se akartam. De azért fáj, rossz érzés, hogy nem kellek valakinek annyira, pusztán csak szórakozásként tekint rám. Akkor is, ha egyébként a haverjai többsége tudom, hogy jó csajnak tart, és pont ő nem annyira... sors iróniája... egyébként szerintem itt nincs ilyen veszély, hogy komoly kapcsolatba kezdjen a srác mert évek óta nem volt senkije, és sokan beszélik róla a háta mögött, hogy képtelen a csajokat hosszú távra megfogni...
2012. márc. 15. 20:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Hat belole sem neztem volna ki egy baratnot, na meg az is lehet, hogy kamu az egesz, mert nem az a fajta, aki facebookon tudatja a vilaggal, hogy epp mit csinal :) Egyszer megkerdeztem tole, hogy mit akar tolem, ugy tudom, van baratnoje (persze nem tudtam en semmit :D) Azt mondta, hogy nem, nincs senkije, de ha lenne is, akkor mi van?- ilyet azert egy komoly ember nem mond...

Hogy ne tegyel semmit, ha kozeledik, nem tudom, ha meg lehet csinalni, amint irtam fennebb, nekem nem jott ossze, pedig nagyon szerettem volna... bar te lehet erosebb akaraterovel rendelkezel :) A lenyeg, hogy en tudtam, hogy semmi komolyat nem akar, megis kepes lettem volna hagyni magam kihasznalni, mert egyszeruen annyira bejott a srac, hogy ugy gondoltam, megeri, pedig nem vagyok az a fajta, aki csak ugy odadobja magat valakinek (megjegyzem, ezek utan ez a mondat nem valami hiteles, de nem is az a celom, hogy barkire is jo benyomast tegyek).

24/L

2012. márc. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kifogtál egy egoista hímbarmot. ne menj abba az edzőterembe soha és szüntesd meg a kapcsolatot vele.

az ilyen pasik a férfinem szégyenei.

2012. márc. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem edzőterem, hanem tenisz egyesület, de köszi a választ, utolsó :D fogadjunk, hogy te is találkoztál már ilyennel, az irónikus-vicces hangnemből ítélve :)
2012. márc. 17. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!