Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit reagálnátok erre?

Ti mit reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
Biztos mindenki tudja,hogy vannak ezek az oldalak itt a neten,amik felejthetetlen élményeket kínálnak.vAN ez a ponyvás dolog,amikor nagyon nagy ponyvára kiraknak egy üzenetet,ahová szeretnéd.Arra gondoltam,hogy csináltatok egy ilyet.Ha nem is éri el célját,már csak poénból is:)Ilyet nem minden nap kap az ember.És most nem is a pénz a lényeg.A lényeg,hogy ti milyen feliratnak örülnétek,ami nem hosszú?Szakítás utánról van szó,tehát nem hiszem,hogy "szeretlek" felirat oké lenne,vagy nem tudom:)Valami frappáns kellene,de nem túl nyálas, rövid szavakban.Hagyjuk azt,hogy mit kell tenni szakítás után,stb,kimondottan a kérdésre lennék kíváncsi,főleg férfiaktól.
2012. márc. 15. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jól értem te nő vagy,aki szakítot a pasijával és most egy hatalmas lepedőre írt szöveggel szeretnéd visszahódítani? Ha valaki szakít valakivel,az utána nem hiszem,hogy bármilyen szövegnek is örülne az extől!
2012. márc. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerinem egy jó film címe legyen,amit együtt láttatok moziban!(zárójelbe odaírhatnád a dátumot,amikor moziba voltatok,meg hogy milyen ruha volt rajta,hogy ne sértsen személyiségi jogokat!és azt, hogy gondolsz rá,hiányzik!)


ja bocs én nő voltam!

2012. márc. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!