Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim állandóan leszólnak...

A szüleim állandóan leszólnak mert rock zenét hallgatok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Apám mindig azt mondja, hogy úristen, hogy néznek ki a rockerek meg hogy biztos büszkék rájuk a szüleik meg stb. Ezt ilyen gúnyosan mondja. Anyám szerintem meg szimplán idióta vagyok mert a rockerek állatok... Ha felteszek egy szegecses övet meg kifestem a körmeimet feketére akkor már leszólnak. Egyszerűen nem hagynak élni. Meg azt mondják, hogy agresszív leszek.

2012. febr. 26. 20:52
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Lány vagyok amúgy.
2012. febr. 26. 20:54
 2/19 10inchhero ***** válasza:
96%
tegyél rá magasról, mint egy trú rocker ;) nekem se engedték a fültágítót, mára 14 mm-es, taréjam is volt, stbstb :D
2012. febr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 fúróferkó ***** válasza:
74%

Minden korban, a szüleid fiatalkorában is voltak lázadók,akik ki akartak lógni a sorból,de nagyon.

A szüleid korában a rongyos farmer,AHA őrület,katonai felszerelés volt a menő.

Ő előttük a farmer ,a téglával kidörzsölt farmer,még előtte az orkánkabát,a trapéznadrág,még előtte a csöves nadrág a hegyesorrú cipő,és még mehetnénk vissza az időbe.Minden kornak megvolt a maga őrült rétege.

2012. febr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Hagyd rájuk, de ne haragudj meg.
2012. febr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

http://www.youtube.com/watch?v=Vfl5slVtbMY


Nem mai csirkék már ők sem, de annak idején jól megmondták. :) (Ha ez komoly feszültségforrás, miért nem próbálod megbeszélni velük, mi a gond? A külső, vagy az a társaság, amibe keveredhetsz? Féltenek, vagy az életstílust [netán a zenét] nézik le?)

2012. febr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálam se szerették ezt,mindig mondták majd kinövöm.Aztán nem jött össze ez.Idővel megbékélnek szerintem.Hány éves is vagy?

20l

2012. febr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%
Nem kell velük foglalkozni, nem nagyon vagyok Rock hallgató, inkább Rock-Pop keverése, de azt valjuk be a Rocknak igenis sok mondanivalója van, a látszólagos ordításon (ahogy apám mondaná) kívül. 14L
2012. febr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Tactical ***** válasza:
60%
Nem attól leszel rocker, hogy fested magad, szemétbe öltözöl, és fülbevalód/fültágítód lesz. Ezzel csak az elcseszett divatot követed.
2012. febr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
56%
Nem szép h ennyire nem fogadnak el, abban viszont igazuk van h a zene befolyásol, mint követendő példa/életérzés/rendszeresen látott minta. Nem érdemes túlzásba vinni semmilyen stílust.
2012. febr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát én anyum se nagyon rajongott érte, de mióta rock-blues műfajban basszusgitározok, valahogy megbékélt vele. :D

15/L

2012. febr. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!