Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mik a legnagyobb...

Szerintetek mik a legnagyobb örömforrások az életben? Minek szoktatok örülni? És mi az amit igazán fontosnak tartotok?

Figyelt kérdés

Légyszi a gyermeket, mint olyat most ne említséttek, mert az egyértelmű, de azt gondolom, hogy az ember saját életében nem lehet az egyetlen öröm a gyerek.

Tehát minden más érdekelne. Kicsit sötéten látom most a dolgokat, és mindig mondják, hogy annyi öröm van az életben. Ezért érdekelne, hogy kinek mi!


2012. febr. 15. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a zene mindig beválik. Természetesen ha rossz kedvem van, nem depis zenét hallgatok, hanem olyant, amiben érezni az életörömöt. Vagy pedig leülök gitározni, az mindent feledtet.
2012. febr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Legnagyobb öröm? Azt nem tudom...Talán az, hogy megtalálod életed párját, esetleg elismerik a munkádat.


Szerintem az apró örömök fontosabbak. Inkább örülök naponta a napfénynek vagy éppen a hónak vagy egy fárasztó nap után egy jó alvásnak, vagy egy ölelésnek... vagy annak, hogy vannak barátaim vagy ha éppen segíthetek valakin vagy csak egy idegen rám mosolyog az utcán...és még sorolhatnám akár estig a példákat...


Tényleg nagyon sok öröm van az életben, csak észre kell venni...Hozzáállás kérdése az egész :)

2012. febr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 tetris ***** válasza:
Az a legnagyobb öröm, amikor az utolsó morzsikáig elfogy itthon az a kaja, amit csináltam, és a végén még meg is dicsérik, hogy milyen fincsi volt.
2012. febr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A legnagyobb öröm, ha éber vagyok és nem gondolok semmire, csak vagyok.
2012. febr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A legnagyobb öröm, ha szeretsz és szeretnek. :)


De ahogy már írták, az apró örömök is nagyon fontosak.

Ami nekem örömet okoz:

Ha a barátommal vagyok

Ha a barátnőimmel/barátaimmal vagyok

Ha boldogok azok, akiket szeretek

Zene

Hóesés

2012. febr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem most az is nagy öröm, hogy sikerült javítanom néhány tantárgyból az iskolában,na meg amit az előző válaszolók írtak.
2012. febr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"A legnagyobb öröm, ha éber vagyok és nem gondolok semmire, csak vagyok."

Nekem is.

30/F

2012. febr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

az én életem legszebb örömei:

amikor barátnőmmel egyszerre felkelünk, és mosolyogva azt mondja"szeretlek"

A munkatársam amikor elismeri a munkámat.

amikor a hazamegyek és a kutyám hozza a labdáját, hogy játsszak vale

amikor találkozok anyámmal és ránézek és azt látom hogy mintha ezt mondaná:"Biztos vagyok benne, hogy a körülményekhez képest, a legjobbat hozom ki magam.

amikor a focimeccsen gólt győztes gólt lövök.

írjak még?

2012. febr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A zene boldoggá tesz. Meg ha elérek valamit. Na meg persze annak örülök a legjobban, ha látok egy bizonyos embert, akit nagyon imádok...
2018. júl. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!