Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legnagyobb álmod, célod...

Mi a legnagyobb álmod, célod az életben?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok, amit tényleg szeretnél elérni, nem ilyen 'világbéke' típusú.

:)


2012. márc. 16. 10:03
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
22%
pénz,pénz,pina
2012. márc. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Értékelni a pillanat adta lehetőségeket. Brazíliába egyszer el szeretnék jutni.
2012. márc. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Megdögleni vagy baromira meggazdagodni.
2012. márc. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Fitnesz modell kategóriában versenyen indulni.
2012. márc. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Egy családi házat szeretnék két gyerekkel és boldogan élni velük és a párommal ott. A párom már megvan, egy gyermek is, de a családi ház helyett egyelőre panelben lakunk. Igazából másra most nem is vágyom és ha minden jól megy, akkor 5 éven belül meglesz a második baba is és a családi ház is. Akkor majd jön a következő álom...
2012. márc. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Gazdagság, ha már gazdag vagyok, akkor kijutni Japánba, megtanulni azt a csodás nyelvet, keresni valami nekem való munkát, rommá keresni magam, hogy abszolút jólétben élhessek.


De ebben annyira nem hiszek, hogy elérhetem, úgyhogy közelebbi cél, hogy befejezzem a sulimat (gyógymasszőr), elhelyezkedjek egy wellness-szállóban, és azt csinálni amit szeretek, és még pluszban egy kicsit anyagilag függetlenedni apámtól. Már rohadtul idegesít, hogy mindig őt húzom le. Igen, lehúzom, mert nem élünk vmi jólétben, így minden fillért meg kell gondolni. :/// Ezt akarom elkerülni majd a felnőtt életemben.


19/L

2012. márc. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Mindi arra vágytam, hogy nagyon sok pénzem legyen, de van egy pár ismerösöm, akik valóban mocskosul gazdagok és a tárgyaikon kívül semmijük sincs. A családjaik romokban hevernek...


Amúgy a legnagyobb álmom, hogy gyerekeim legyenek, ikrek.

2012. márc. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Végre diplomázni, és állást találni.

Saját lakás, de inkább ház, hogy a férjemnek lehessen kutyája. :)

Egy gyerek. Kislány legyen, hogy a férjem vágya teljesüljön.

Fogyni 40 kilót, és egészségesen étkezni.

Külföldre utazni, mert a férjem sosem járt még sehol.

....

Azt hiszem, az a legnagyobb álmom, hogy a férjemet legalább annyira boldoggá tudjam tenni, mint amennyire ő tesz engem azzá.

2012. márc. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
teljesüljön a kivànsàgom (egyetemre bekerülni)
2012. jún. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:

Diplomát szerezni,saját vállalkozást indítani,jó kocsi,jó ház,jó csajok kb. ezek :D


18F

2012. jún. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!