Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gimnáziumi ballagásra mit...

Gimnáziumi ballagásra mit adjunk az unokahugomnak?

Figyelt kérdés
Ha pénzt, akkor szerintetek mennyit? Bocs, hogy nem a leg megfelelőbb kategóriába írtam a kérdést, de úgy gondolom, ezt olvassa az a korosztály, aki erre leginkább válaszolni tud.
2012. márc. 16. 11:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Pl. én egy nagyon szép karórát kaptam, jól is jött később vizsgákon, mert a termekben gyakran nincs óra, mobil meg kilőve. Vagy esetleg egy csokor virág és pénz. Ezüst fülbevalót is lehetne. Nem olyan drágán lehet kapni és elég mutatósak. Esetleg ha szereti a könyveket, akkor nézzétek ki amit szeretne(pl ha nyelvet tanul nagy szótár) vagy könyvutalvány. Ha a lánynak van valami egyedi hobbija, akkor azzal kapcsolatban.
2012. márc. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát én pénzt kaptam mindenkitől. Változó összegben, mondjuk a keresztszüleimtől(anyu testvére és férje) nagyobb összegben, mint anyu unokatestvérétől(egyetlen unokatestvér, sokáig együttlaktak, jó viszony, azért a meghívás). Apunak 3 testvére van, mindegyikük gyerekének is már külön családja, így tőlük külön-külön kaptam. Na szóval annyi pénz jött így össze, hogy tudtam venni egy laptopot(143ezer forint) és maradt kb. még pár tízezer, amiből könyveket és ruhákat tudtam venni. Ez két éve volt. Ja és a papám testvérétől(fent említett anyu unokatesó anyukája) egy tollat kaptam, amibe belegravíroztatta a nevem. Tőle asszem nem kaptam pénzt, vagy csak jelképes összeget.

Ékszert szerencsére nem kaptam. És mindenki hozott virágot is. :)

2012. márc. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!