Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyámügyön zajló apai kapcsol...

Symba3 kérdése:

A gyámügyön zajló apai kapcsolattartás újraszabályozása miként zajlik?

Figyelt kérdés
Én az édesanya vagyok és kérelmet adtam be a gyámügyre kapcsolattartás újraszabályozása miatt, mert az apa egy évben egyszer látogat, kéthetente kellene. Azt szeretném ha csökkentenék. Ma kaptam meg az idézést hogy majd jelenjek meg. Arra lennék kiváncsi hogy ez hogy fog zajlani. Egyszerre hívnak be az apával? És mi van ha ő nem akar belemenni a csökkentésbe? Nincs ilyenben semmi tapasztalatom. Ezért kérek tanácsot.

2012. márc. 16. 12:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

nem csökkentik akkor se,ha évekig nem jön.

Joga lenne jönni.

2012. márc. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Miért nem megy az apa? Munka miatt (pl. külföldön dolgozik?)
2012. márc. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Kiment külföldre egy nőhöz lakni, meg állítólag ott is dolgozik, mondjuk gyerektartást kb 3 éve nem fizet.
2012. márc. 16. 12:48
 4/30 anonim ***** válasza:

a gyerektartásmiatt lenne értelme perelni, de a láthatást nem csökkentik. Ügyvéd nem mondta?

A gyerektartást bejelentetted?

2012. márc. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
És egyébként két évig a gyerek felé sem nézett, még egy telefonhívás sem volt.
2012. márc. 16. 12:50
 6/30 A kérdező kommentje:
A gyerektartást az állam által kapom, a kapcsolattartás újraszabályozása iránti kérelmemet meg egy ügyvéd segített megfogalmazni.
2012. márc. 16. 12:53
 7/30 anonim ***** válasza:
Inkább a bíróságra kellett volna beadni egy szülői felügyeleti jog megszüntetésére vonatkozó kérelmet...
2012. márc. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
8%

Ja , hogyan is hívna, amikor ha elolvasod az itt föltett kérdések között van olyan aki telefonhívás alapján jelentette föl az exét zaklatásért.Meg gondolom megtehette, hogy nem fizet gyermektartást, nem ok nélkül.

Na, ezért követ kapok megint.

2012. márc. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Aha, például milyen ok kell ahoz hogy ne fizessen? És most a munkanélküliséget hanyagoljuk mert Hollandiában dolgozik hegesztőkén. Lenne neki miből fizetni.
2012. márc. 16. 13:12
 10/30 anonim ***** válasza:
akkor jelentsd, hogy dolgozik és majd tiltják a kinti fizetéséből.
2012. márc. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!