Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki egyedül él, vagy van,...

Aki egyedül él, vagy van, nincsenek nagyon ismerősei se, mivel köti le magát szabadidejében? Főleg amikor van több szabadnap együtt. Miket lehet egyedül csinálni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kertészkedés, főzés, séta, olvasás, futás, egyéb sport...stb.
2012. márc. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Izmosodom. Órákat erősítek, futok.

Nyelvet tanulok. Nemsokára meglesz a francia felsőfokú nyelvvizsga.

Olvasok. Ma fejezem be a Tetovált lányt.

Ismeretterjesztő műsorokat nézek.

Magyarul? Fejlesztem magam.

2012. márc. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
filmeket nézek
2012. márc. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%

olyan nincsen, hogy valaki tök egyedül van, se anya se barát.


Egyébként meg takarítás, mosás, főzés, netezés, filmezés. SOK alvás.

2012. márc. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

30 éves érettségi találkozónkon (akkor kb. 50 évesek voltunk) mondta az osztályfőnökünk:

- mára már mindenki felnevelte, és többé-kevésbé "útjára engedte" gyermekeit

- munkánkban, szakmánkban mindenki felért kb. arra a szintre, amely képességi, lehetőségei szerint adatott neki.

Itt az ideje, hogy elkezdjük megvalósítani azokat az álmainkat, amelyeket 30 évvel ezelőtt szerettünk volna, csak az előbbi dolgok miatt nem jutott rá időnk és energiánk.

Micsoda bölcsesség!

2012. márc. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hú, én nagyon élveztem az egyedül élős korszakomat.


Rengeteget olvastam, kreatív hobbiztam, filmet néztem, akár egyedül is elmentem moziba, ide-oda, engem ez nem zavart egyáltalán. Örültem, hogy munka helyett pár napot csak magamra áldozhatok.

2012. márc. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Most szép az idő, akár a rengeteg séta, bámészkodás a szabad levegőn, a szervezet már egyébként is kívánja a napsütést.

De lehet a tavaszi nagytakarításból is előrehozni valamit, pl. ruhás-szekrényt, könyves-szekrényt kirámolni, kitörölni, ismét vissza, szépen rendben. Ez pont olyan meló, amikor még jó is, ha senki nem zavar meg benne.

Vagy nagyon jó időtöltés előszedni a tavaszi-nyári ruhákat, és sorra próbálni, mi az, ami még rádjön, mi az, ami kuka, és tudni fogod, hogy 1-2 hónap múlva mit kell helyettük vásárolni.

2012. márc. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül élek, hozzátarozók elhunytak, barátok elmaradtak. Nem érzem magam magányosnak, mivel nemrég cseréltem lakást, mindíg találok valamit, amivel még otthonosabbá tehetném a kicsi lakásom, ez örömmel tölt el.

Netezek, tévézek, és ha mindenbe beleuntam, akkor alszom egyet. Jól érzem magam így.

2012. márc. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én édesanyámmal és öcsémmel élek együtt.Anyuval a munkánk miatt elég ritkán találkozok hétköznap,öcsit szerencsére minden nap látom.Beszélgetünk,netezek,olvasok,zenét hallgatok,vagy mangákat olvasok angolul,hogy fejlesszem a nyelvtudásom.Ismerőseim 20 éves korom után elmaradtak,szórakozni már nem járok el,örülök,hogy hétvégente munka után lazíthatok.25/N
2012. márc. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!