Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jöttetek össze a párotokk...

Hogy jöttetek össze a párotokkal? Hány évesen? Milyen volt előtte a "szerelmi" életetek? Tényleg ennyire gáz hogy egyedül vagyok?

Figyelt kérdés
Anyukám kikészít ezzel hogy nincs barátom. Már teljesen magam alatt vagyok. Kezdem úgy érezni hogy nekem már nem is lesz és esélytelen az egész. Volt már barátom, nem ezzel van a gond, de mostanság egyáltalán nem járok el bulizni és ő feszt ezt veti a szememre. Tesóm is egyedül van már egy jó ideje és mindig azzal jön hogy miért nem megyünk el ketten. Sose szerettem vele eljárni, nem tudom miért erőlteti ezt annyira. Már annyira unom, majdnem sírtam most is és nagyon csúnyán összevesztünk:S Nem hiszem el hogy 22 éves létemre okítani kéne e téren :S (pár nappal ezelőtt volt egy ehhez hasonló kérdésem, ha valaki esetleg ismerősnek találná) Tudnátok nekem történeteket írni? Tényleg ennyire rosszul állok e téren? Míg anyukám nem jött ezzel semmi bajom nem volt, éltem világom. De most nagyon pánikolok :S
2012. márc. 8. 22:57
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Mondjuk a szerelem kategóriába is kiírhattam volna:/ Bocsánat..
2012. márc. 8. 23:00
 2/28 anonim ***** válasza:
88%

20 évesen ismeretem meg a párom. Addig előtte nem volt senki. Nehezen esek szerelembe. Belé sem akartam, csak annyira meghódított a személyisége. Azóta is együtt vagyunk.

Ennyi a történet.

22/L

2012. márc. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
76%

22 voltam mikor összejöttünk, előtte barátok voltunk évekig, ő már az elején szerelmes volt belém, de mellettem volt mint barát, aztán én is rájöttem, hogy több nekem, mint bárki más.

Előtte?

14 évesen volt az első, 1 évet tartott, távkapcsolat, igazából inkább ilyen levelezős, chatelős szerelem, havonta egyszer találkoztunk.

15 évesen első komoly, 3 évet tartott.

18 évesen volt egy másik egy félévig.

aztán egy másik 4 évig, 22 éves koromig

Igaázból 14 éves korom óta max 1 hónapot voltam egyedül, annyinál sosem telt el több 2 kapcsolat közt. Én ilyen vagyok, nem bírom egyedül. Ha te nem igényleg annyira, akkor ne törődj vele. Nincs semmi baj szerintem a helyzeteddel. Mondjuk 10 év múlva kezdhetsz aggódni:D

De valld be, te is vágysz egy társra, ha nem így lenne akkor nem érdekelne mit mondanak mások.

Szerintem se ártana ha eljárnál szórakozni, ismerkedni, az nem árthat:)

24/N

2012. márc. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

25 évesen ismerkedtem meg a párommal és 26 éves voltam, amikor összejöttünk. Ennek már lassan 10 éve.


Előtte egy kalap sz... volt a szerelmi életem. Egy hosszabb kapcsolatom volt 19-20 évesen, ami másfél évig tartott, aztán hosszú évekig semmi... alkalmi (egy pár rövidebb, értsd 1-2-3 hónap hosszú) kapcsolatokat kivéve, de semmi komoly nem sikerült. Totál el voltam keseredve, anyám is adta alám a lovat, hogy jajj, jajj öreglány maradok stb, stb, stb... szerencsére nem így lett. És szerintem nálad sem lesz semmi baj. Mond anyudnak, hogy jó munkához idő kell. :)

Fel a fejjel! :)

2012. márc. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Szeretnék magam mellé valakit és nehezen is bírom így. Az a baj inkább hogy már eltűntek mellőlem a barátok, buli pajtások. Mindenki nagyvárosban van és vagy tanul vagy dolgozik. Eddig a leghosszabb kapcsolatom 1,5 év volt kb 18 évesen. Olyan 2 éve nincs senkim. Nem azt mondom hogy jól elvagyok egyedül is, de mostanság elvagyok. Anyukám viszont mióta elvagyok így valahogy feszt ezzel jön. Én is nehezen esek szerelembe, eddig talán olyan igazán 1-szer voltam szerelmes és azzal sem jöttem össze :S Valahogy már félek tőle hogy így beleugrom valami rosszba. Mindig ezt hallgattam, mivel nekem 14-15 évesen nem volt barátom, lehet ezért is sokkalta be már mostanra :S Kicsit most beforgatott ez a vita. Bocsánat :(
2012. márc. 8. 23:16
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Én még soha nem voltam szerelmes, pedig 23 vagyok. Ehhez mit szólsz?:D
2012. márc. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Már falkában érzem magam :D
2012. márc. 8. 23:29
 8/28 anonim ***** válasza:
Viccesen hangzik, de nem örülök neki, hogy így alakult eddig az életem... Biztos jó érzés a szerelem:D
2012. márc. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
21. évem előtt semmi. Utána találkoztam a jelenlegi barátommal, és lassan három éve együtt vagyunk.
2012. márc. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
82%

12 évesen ismertem meg, totálisan beleszerettem. 15 voltam mikor összejöttünk. Két éve vagyunk házasok.

Ha az ovis "nagy szerelem" nem számít, akkor ő az egyetlen.

21n 22f

2012. márc. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!