Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldre költöznétek egyedül,...

Külföldre költöznétek egyedül, fiatalon, ha lenne rá lehetőség? Nem félnétek, hogy bármi baj történik és akkor nem lenne senki mellettetek és csak magatokra számíthatnátok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 19:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Egyedül egészen biztosan nem mennék. És neked sem ajánlom, meg senkinek sem. Nem azért, mert gyáva vagyok, hanem egyszerűen meggondolatlanság. Mindenképpen kell 1-2 ember, akivel együtt kimegy az ember külföldre, hogy legyen kivel lenni, kire támaszkodni.
2012. márc. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%
Egyedül ne menj!Én a párommal v.ok kint de néha még igy is nehéz!Van egy ismerős egyedül ment kint van 4 éva az egyesült államokban de majd meg pusztul!
2012. márc. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Fiatalon tied a világ,még az sem gáz ha a parkban alszol,így nem történhet semmi baj,de alap,hogy csak abba az országba költöznék amelyiknek a nyelvét ismerem.
2012. márc. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Én még így idősen sem...éltem pár helyen de soha többet...a legjobb itthon...
2012. márc. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Úgy értettem az "egyedült",hogy lenne kint pár ismerős,akikkel jóban vagyok valamennyire,de mégsem legjobb barátok vagy rokonok.

Bocsi,hogy félreérthető voltam.

2012. márc. 6. 19:53
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
ja szóval akkor van magyar háttér. náluk laksz majd? mert akkor az úgy megnyugtatóbb.
2012. márc. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

Ha vannak barátok, miért ne? Szerintem ez egy hatalmas lehetőség, nem teheti meg mindenki. (Van akinek ez nagy álma)

Fiatal vagy, nincs mit vesztened, megpróbálod. A megpróbáltatások pedig embert faragnak belőlünk...

Ha nem jön be, arrébb állsz -haza jössz.

De szerintem hülyeség lenne egy ekkora 'ajándékot' elutasítani, félelemből. :)

2012. márc. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Ki, aki mer az nyer. Ha nem jön össze max. hazajössz. nem feltétlen hátrány hogy egyedül, némely ismeretség sokszor csak hátráltat, de csak utólag jössz rá.
2012. márc. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
3 Azért én nem mennék ki,hogy parkban aludjak.
2012. márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy mire megy ki az ember. Nulla végzettséggel, szakképzettség nélkül nem mennék már ki, képzetlen munkaerőből külföldön is van épp elég.

Jó nyelvtudással, keresett szakmával kimennék (ki is fogok). Nem vagyok parázós, ilyen körülmények között simán mennék.

2012. márc. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!