Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tesóm zsarolja anyukámat. Mit...

Tesóm zsarolja anyukámat. Mit kéne tennie?

Figyelt kérdés

A tesómnak van egy kisgyereke,akire rendszerint anyukám vigyáz minden 7végén,mert tesóm a barátjával tölti a 7végéket. Tudni kell h a barátja megmondta h neki nem kell a tesóm gyereke,de tesómat ez nem érdekli h a gyereket ő nem fogadta el. Anyukám ár nagyon kimerült,egész héten dolgozott,és tesóm most is az ő nyakába varja a gyereket,nem is tud tőle pihenni rendesen.

Azzal zsarolja anyukám h akkor elviszi apánkhoz a picit h ő majd vigyáz rá. A gyerek életében egyszer látta őt,és apánk alkesz meg agresszív. Anyukám inkább rá áldozza a pihenését csak ne vigye el hozzá. Miért ilyen tesóm? Inkább olyan férfit kéne keresnie akit érdekel a gyerekével együtt.

Sajnos a gyereknek nincs apukája,mert tesóm nem tudja ki lehet az,vagyis inkább nem akarja megmondani. Állítólag egy családos férfitől lett terhes annak idején.

Szívem szerint bevállalnám h vigyázok a gyerekre én hogy anya tudjon pihenni,de nekem programom van már és nem akarom visszamondani. Mit lehet csinálni a tesómmal?


2012. márc. 16. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell engedni a zsarolásnak.Majd szépen nem a barátjával lődörög,hanem vigyáz a saját gyerekére.Azért csinálja,mert látja hogy megteheti ezt anyukáddal.
2012. márc. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

tesód csak zsarol, de nincs mögötte semmi...kíváncsi lennék, tényleg elvinné-e az alkesz apátokhoz a gyereket. Hány éves? Próbáljátok ki, mondjatok egyszer nemet.

Ismerek olyan csajt, aki az anyjánál hagyta a gyerekét, mert az új párjával nem jött ki a gyerek. Itt is ez lesz...

2012. márc. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szépen kereken meg kell neki mondanod hogy vagy keres egy nevelő apát annak a gyereknek mert hát mégsem a te anyukádnak szülte, vagy oldja meg máshogy a rávigyázását. Ez így nem állapot hogy a tesód jókat bulizgat meg éli az életét közben meg a gyerekét az anyjára passzolja le és nem hagyja őt élni. Ez ilyen egyszerű oldja meg másként a problémáit. Az odáig rendben van hogy anyukád az ő nagymamája de mégsem tud vele minden hétvégén egész nap vele lenni. Én tesómnak is van gyereke 4 éves már hétvégenként ő is csinált ilyet többször én vigyáztam rá és bulizni sem tudtam nagyon elmenni meg kb sehova sem mert ugye akkor én is már 21 éves voltam és nekem is kellett a kikapcsolódás munka után. Ezért is lett megmondva neki amit neked is leírtam korábban, végül már van valakije aki gondjukat viseli és többnyire magukkal viszik mindenhová a gyereket csak nagyon ritkán kell nekünk vigyáznunk rá amikor kettesben akarnak lenni és ez így korrekt is.
2012. márc. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Képes rá hogy elviszi. Amikor először látta a gyerek apánkat akkor is elvitte,mert anya dolgozott hétvégén és nem tudott rá vigyázni. Tesóm meg másnap mikor hazahozta a gyereket röhögve mesélte h egész éjjel nem aludt se a gyerek se apánk mert végig csak bögött.
2012. márc. 16. 14:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha meg elviszi, mondjátok meg, hogy feljelentitek kiskorú veszélyeztetése miatt. Pontosan tudja, hogy az apátok képtelen egy kisgyerekre vigyázni, mégis odaviszi, akkor szerintem ez már veszélyeztetés kategória.

Ha jól sejtem, te már kérdeztél a tesódról párszor, igaz? Mert ha az a lány vagy akkor sajnálom: amíg anyukád a sarkára nem áll, hiába kapálózol.

2012. márc. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
7 köznap a gyerekkel van tesómmal,csak 7 végén itt a pasi és ő ugrik. Nagyon sajnálom anyukámat,mert ő csak a picit nézi.
2012. márc. 16. 14:08
 7/8 anonim ***** válasza:
úgy látom, mindenki másnak fontosabb a gyerek, csak a tesódnak nem. Veletek él? mennyi idős?
2012. márc. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

pofon egyszerű a dolog ha már van annyi idős a gyerek hogy bölcsibe vagy oviba lehet adni akkor anyukád kérje, hogy ő legyen a gyámja hisz mindig ő neki kell rá vigyázni.Kérje a családi pótlékot is és minden juttatást ami a gyerek után jár.

Ha tesód ellenkezik akkor anyukád szépen megmondja neki, hogy többet nem hagyhatja ott nála, ha mégis akkor bejelenti a gyámhivatalba, hogy tesód alkalmatlan a gyereknevelésre.

2012. márc. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!