Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el anyukámnak?

Hogyan mondjam el anyukámnak?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és összejöttem egy férfivel, aki 27 éves. Szeretem és ő is engem, szóval nem ver át meg semmi. 2 hónapja tart a kapcsolatunk. Anyukámnak feltűnt, hogy sokkal boldogabb vagyok és rá is kérdezett hogy miért, de nem mertem neki elmondani, mert féltem hogy eltiltana a barátomtól.

Jó lenne elmondani neki, mert akkor nem kéne hazudoznom arról, hogy hol is vagyok kivel, miket csinálok, csak félek hogy anyunak nem lenne szimpatikus a kora miatt a barátom.

Amúgy egy rendes, kedves, udvarias és vicces srác :) Nincs vele semmilyen balhé.


Hogyan közöljem anyuval, hogy ne tiltson el tőle?


16/L


2012. márc. 16. 16:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
5%
52-es vagyok: 5 éve együtt vagyunk, nem fogtam több f.szt mint kilincset. Egyszerűen 1 hét után éreztem hogy ő lesz az igazi. Vagy ha nem is igazi, de hosszútávú. 16 évesen is lehet valaki érett gondolkodású, felnőttes, főleg ha lányról van szó. Képzeld, értelmes vagyok, tanulok, az egész családom értelmiségi.
2012. márc. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:
62%

57-es vagyok

Csak azért írtam le a történetemet, mert úgy tartom, hogy akkor mutatkozik meg, hogy szereti-e, ha képes várni rá.

2012. márc. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
De jo.
2012. márc. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:
Én 17 évesen ismerkedtem egy 30-as pasival. Hát nem raktam zsebre, amit anyutól kaptam. Így utólag örülök, nem véletlenül kajtatott tinilányok után, őket tudta irányítani, élvezte, hogy felnéznek rá, tudta hülyíteni őket.
2012. márc. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
39%

bocsi, h ha leírom amit már előttem leírtak, de szeretnék tanácsot adni, csak nincs gusztusom elolvasni a sok utálkozó, szidalmazó kommentet (tisztelet a kivételnek, és részint megértem, mert sok rossz emberről hallani, de így látatlanban gusztustalannak tartom mégis. bocsánat).

16 voltam, mikor először barátom lett. 1.5 év a korkülönbség (cs azért írtam le h tisztázzuk, h nálam a kora nem volt para). anyuci, apuci pici, okos, aranyos lánykája vagyok. a szüleimmel tényleg nagyon belsőséges a viszonyunk, mindent megbeszélünk, stb... és annyira fostam hazavinni a drágát, mint a fene...

hogy mit fognak szólni, hogy tetszeni fog-e nekik, hogy mit fog ő szólni a szüleimhez, a házunkhoz, satöbbi, satöbbi...

ezt elmondtam Neki is. és azt mondta, h nem kell egyedül csinálnom, végig ott lesz mellettem. akkor tudtam, h ezzel a hímmel most megfogtam az isten lábát. szerintem ez volt az első nagyobb próbánk. ő kiállta. egyszerűen, a szüleim egy jobb pillanatában beállítottunk, és elmondtuk h együtt vagyunk... egész jól fogadták.

szerintem elég önálló vagy a korodhoz képest, szóval ha tudod intézni az ügyeid, meg ilyenek, akkor bízik benned anyukád, tehát ha megismeri a fiút, akkor elfogadja a döntésed. lehet h az elején nem fog neki tetszeni, de hagyd egy kicsit h megnyugodjon, meg ha ő is utálkozni kezd, akk ne kezdj el veszekedni vele, gondold bele magad a helyébe, hagyd egy kicsit h feldolgozza.

viszont hazudni ne hazudj neki.

nem ismerem a kedvesed, nem tudom, h szórakozik-e veled. te se tudhatod biztosra, de ez egy jó próba, ha melletted áll ekkor is, akkor ezer százalékig biztos lehetsz benne h az itt válaszolók nagy része tévedett. szerintem ezt így érdemes kipróbálni, h fogja-e a kezed, amikor arra szükség van.

2012. márc. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:

Oké utolsó válaszoló, fogja a kezét...de hogyan?

Fogja a kezét, mint egy elbűvölő kislánynak, vagy

fogja a kezét, mint egy társnak.

Nem mindegy.

Azért a legtöbben csak az elvakultságról próbáltuk és próbáljuk lebeszélni.

Persze nem fog sikerülni:) De a Kérdező jó pár fontos tapasztalattal lesz gazdagabb a végén:) Talán már ezért megéri neki, most hogy belegondolok.

Szóval ahogy látom, "átérveltem" magam a másik oldalra:D

2012. márc. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:
61%

szerintem ne a korával kezdd

hanem azzal, hogy nézd anyu ő itt a barátom, barátkozzanak össze a korát csak később mondd meg ha kérdezi anyukád

2012. márc. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:
Na, elmondtad már anyukádnak?
2012. márc. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 A kérdező kommentje:

Nem, még nem mondtam el. Viszont az történt, hogy lefeküdtem vele. Persze védekeztünk. Nagyon jó volt. Viszont meg kellett volna jönnie. De nem jött. Elmondtam neki, és azt mondta, hogy "ne aggódj, minden rendben lesz. még ha véletlenül terhes is lennék, én támogatlak mindenben." Aztán ma megjött, szóval nem vagyok terhes, mert ugye védekeztünk.De olyan jó volt, hogy tudom, hogy olyan helyzetben is számíthatnék rá :)

Azt hiszem nemsokára bemutatom anyunak :)

2012. márc. 20. 22:26
 70/75 anonim ***** válasza:
te aztán tényleg érettebb vagy a korodnál... jaaa, és "nem olyan" lány vagy tényleg :D:D mellesleg nem derült ki semmi azzal kapcsolatban hogy melletted állna-e, hiszen nem is volt helyzet
2012. márc. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!