Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan mondjam el anyukámnak,...

Hogyan mondjam el anyukámnak, hogy egyedül szeretnék inkább szülni?

Figyelt kérdés
24 hetes kismama vagyok és amikor megmondtam a szüleimnek, hogy nagyszülők leszek, anyukám rögtön rávágta, hogy bejön velem. A barátnőm is be akar jönni fotózni, de én inkább egyedül lennék. Legszívesebben az apukát látnám bent a szülőszobán, de épp ma 80 napja nem beszéltünk... Hogyan mondanátok meg, hogy ne sértsem meg egyiket sem?
2009. máj. 30. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a férjem jött be, de anyukám nagyon akaratoskodtt (szülésznő), hogy ő lesz ott, és punktum. Majdan anyósom is ezt akarta de ez most nem lényeg. Én kerek perec megmodtam, hogy a féjem jön be velem (Te esetedben egyedül akarsz lenni), nem érdekel, hogy ki mit gondol, Én ezt akarom, mert Én szülök. Ha te így döntesz igenis tartsák tiszteletben, mert te leszel ott, neked fog fájni. Mondd meg egyenesen. Biztos lesz sértődés, nálunk is volt, de majd megenyhülnek.

Jó babavárást és kívánom, békülj ki apukával ha lehet, nagy összekovácsoló erő ha bent van szülésnél (legalábbis nálunk az volt)

Üdv: 8 hós nagyfiú anyuja

2009. máj. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
minél előbb mondd meg neki őszintén, hogy ne élje bele magát nagyon, mert ha tovább halogatod akkor rosszabb lesz
2009. máj. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. máj. 30. 13:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű, kerek-perec mond el neki és meg kell értenie. Ez a TE nagy napod lesz, TE fogsz szülni, és ezt mindenkinek tiszteletben kell tartania. Ezen nem sértődhet meg, de lehet megfog. Na azt meg már hogy az anyóóóósss......(előző válaszoló, nem semmi!)

Szóval egyenesen mond meg neki, minél előbb, ne félj tőle. Mindent úgy tégy ahogy Neked és a babádnak a legjobb, most TI vagytok a legfontosabbak!


Boldog babavárást kívánok!

21 hetes kismami

2009. máj. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szívből kivánom:Békülj ki az Apu-val,

mert az amit OTT és AKKOR átél-nétek,

az maga a CSODA:-)

Nincs rá szó-igy nem is keresek....

Boldog 1 éves kicsifiú Anyukája

2009. máj. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én már az elején megmondtam mindenkinek hogy egyedül akarok szülni!! Sőt még azt sem akarom hogy a kórház környékén legyen bárki!!Szerencsére a lányom éjfél után született és igy nem zaklatott senki! Amikor visszatoltak a szobába akkor küldtem az sms-eket!Amúgy azért jobb szerintem egyedül szülni mert amikor jöttek a fájások a vajúdás alatt mindig arra gondoltam hogy hogy nem is fáj csak úgy érzem.. és így tényleg sokkal könnyebb volt! Ha valaki bent lett volna ez nem ment volna!
2009. jún. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Férjem bennt volt VELÜNK s igy" EGYÜTT szültük meg a Kicsinket.."A legnagyobb fájások közben is VELEM volt.

FOGTA A KEZEM S az mindennél többet jelentett...

EGYÜTT ÉLTÜK ÁT A KISBABÁNK MEGSZÜLETÉSÉNEK CSODÁJÁT:-)

2009. jún. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!