Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem az unokatesómba....

Beleszerettem az unokatesómba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 21:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
nem akarok házasodni! még csak 16 vok.. ő meg 18
2009. jún. 12. 12:51
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó ötlet. De ha nem tud róla akkor könnyebb túllépni rajta, mert muszáj...
2009. jún. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%

Na szóval! Én fiatalabb voltam, mint Te, az első unokatesóm vette el a szüzességem.:( Tudom, most pontozzatok le...

Egy szemét volt! Én meg hülye! Pár alkalommal együtt voltunk, aztán rájöttem, hogy csak kihasznál (5 évvel idősebb volt)! Sokat bőgtem aztán miatta, de erős voltam és elfelejtettem. Eljártam bulizni, és egy-kettőre rám talált az akkori párom, több évig voltunk együtt.

Még mindig szégyenlem, hogy ilyen butaságot csináltam! Te ne tedd, azóta sem tudok úgy rá nézni, mint az unokatesómra és hidd el ez szörnyű érzés! Senki nem tud róla, csak egy két barátom (rokon senki), de még előttük is szégyenlem a dolgot!!!

Higgy nekem, ha csak nem akarsz egy unokatesót elveszíteni, akkor még csak utalást se tegyél az érzéseidre!!! Nagyon megbánnád később!

Kitartás és jó bulizást...:)

2009. jún. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2009. jún. 13. 07:30
 15/15 A kérdező kommentje:
00:13. Hány éves voltál?
2009. jún. 13. 07:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!