Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megtetszett az orvosom,de nem tudom mit tegyek.Nagyon kedves,mosolygós,jóképű ember.Nagyon gyakran gondolok rá,de tudom,hogy ebből nem lehet semmi...
2011. okt. 23. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Ha van valakije, vagy mondjuk te még fiatalkorú vagy akkor tényleg...de ha ilyen probléma nem áll fenn, akkor mi a gond?
2011. okt. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
felnőtt vagyok,de az orvosi etika tiltja az ilyet,én úgy tudom
2011. okt. 23. 10:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha az orvos is adott jeleket, akkor el lehet rajta gondolkodni. Az orvos - beteg szerelem gyakran előfordul, mivel ilyenkor az orvos a megmentő. De a dokik rendszeresen csalják a párjukat, ezt se felejtsd el. Ne csak kaland legyél neki.
2011. okt. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy bármi tiltaná, mert egyik volt szaktársam is a háziorvosával jött össze, együtt is élnek azóta
2011. okt. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez előfordul, a páciens részéről. Ne tegyél semmit, várj, míg csillapodik az érzelem. Igen, az orvos részéről etikátlan, ha visszaél a helyzettel.
2011. okt. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
úr isten, ne csináld már:D akkor max keresel egy másik orvost. lehet, hogy ő lesz életed párja:) nyugodtan sutba dobhatod az etikai kódexet, ilyenekkel nem kell foglalkozni. nem tehetsz róla, hogy éppen ki tetszik meg. sőt, pont ez lehetne az első lépés;) megkéred, hogy maga helyett ajánljon egy másik dokit... ha megkérdi miért akkor megmondod, hogy bejön neked (mondjuk ne ezekkel a szavakkal) és nem tartod etikusnak, hogy továbbra is hozzá járj. és akkor már meg is beszélhettek egy randit, hiszen nem leszel többé a páciense:))
2011. okt. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen az orvosi etika tiltja. de ha nagyon bejonnel neki ugyis talalna modot hogy osszejojjetek. viszont az igencsak kinos lehet ha te kezdessz udvarolni. ha o is ad jeleket/flortol akkor lehet esely
2011. okt. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%

Kedves kérdező, én medikus vagyok és azt kell, hogy mondjam, hogy HAJRÁ. Ha az orvosnak is bejössz akkor semmi akadálya sincsen a kapcsolatnak. Ismerkedni lehet ezt nem tiltja semmi, természetesen nem a rendelőben kell egymásnak esni, de rendelőn kívül azt csinál a doki, azzal találkozik, és azzal jár, akivel akar.


Kedves 11:01 "De a dokik rendszeresen csalják a párjukat" ki vagy te, hogy így általánosítasz! Milyen jogon vádolsz meg hűtlenséggel egy egész szakmát teljesen alaptalanul?! Milyen jogon sározol be minket?! Úgy megkérdezném, hogy hány orvost ismersz személyesen? Négyet-ötöt? Pfff

2011. okt. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!