Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elégedett vagy a jelenlegi...

Elégedett vagy a jelenlegi életeddel? Párkapcsolat, család, életvitel szempontjából? Van valami amin változtatnál?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 09:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nincs,minden rendben!:)
2012. márc. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem, nagyon nem. Elsősorban magamon, az élethez való hozzáállásomon és azon változtatok, ahogyan az emberi kapcsolataimat kezelem. Most nagyon kiestem a komfortzónámból, de érzem, hogy nagyot fogok ebből fejlődni.
2012. márc. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
alapjában véve elégedett vagyok, de mindig van min változtatni.
2012. márc. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem teljesen. Szeretném,ha megértené a menyem,hogy szeretjük és mindenben számíthat ránk és hozzánk tartozik!!!
2012. márc. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Minden ok
2012. márc. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%

Semmi sem okés, a "családom" gyerekként kezel, azt akarják, h húzzak már el itthonról, de cssznek segíteni ebben.

Elmennék, de míg tanulok, itthon kell élnem.


Van, jelenleg is folyamatban: próbálok kikeveredni az anorexiából-hányásból :S

2012. márc. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szinte mindennel elégedett vagyok,kivéve az anyagiakkal.Most épp nincs munkám,ez az egyetlen dolog,ami bánt,ha újra lesz munkám,akkor ez is megoldódik.Párkopcsalottal,családdal minden rendben!
2012. márc. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Igen is és nem is. Igen, mert már 4. éve van egy csodálatos barátnőm, aki a legjobb barátnőm és a szerelmem egyben, ő a mindenem és csak vele képzelem el a jövőmet...szerelmes vagyok belé... :D

Vannak nagy álmaim, szeretném megvalósítani önmagam. Tehetséges vagyok és fiatal, még előttem az élet csak meg kell találnom a boldogulás kulcsát.


Más szempontból nagyon nem. Nincs munkám, Nem tehetem meg, hogy tanuljak, pedig fiatal vagyok. Vannak mentális problémáim amik pokollá teszik az életemet de nem tudok szabadulni tőlük. Nincs önbizalmam, pedig van egy nagy álmom, amihez az kellene, tudom, hogy mik a jó képességeim, mégis félek a visszautasítástól. Ez mind a családom miatt van, akikkel alig tartom a kapcsolatot és miattuk vagyok depressziós. Szeretnék túl lenni ezen, elfelejteni őket, de nem megy. Néha csak úgy rám jön a sírhatnék és nem tudom miért, nem tudom megállítani...na, szóval ez az amit változtatnék, hogy továbbléphessek a családom okozta problémáimon. De igyekszem arra gondolni, hogy a velem történt rossz dolgok csak megerősítettek belülről. Hiszem, hogy egyszer boldog leszek.

2012. márc. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Alapjaban veve elegedett vagyok, persze mindig van min valtoztatni, mindig lehetne jobb. Sokat valtoztam az elmult par evben, ennek koszonhetoen mar nem foglalkozom apam ragalmazasaival - sokkal harmonikusabb, es nyugodtabb az eletem. A baratommal is osszecsiszolodtunk igy ropke masfel ev alatt, igy ott is megvan a harmonia.

Persze most konnyen beszelek, felkeltem a Szerelmem mellol, kijottem az udvarra levegozni, meg gykzni, igy konnyu az elet:) De ki tudja mi lesz holnap.

2012. márc. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Es te, Kerdezo hogy allsz ezekkel a dolgokkal?
2012. márc. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!