Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti feladnátok mindezt?

Ti feladnátok mindezt?

Figyelt kérdés
A helyzetem a következőképp néz ki: a párom szülei elég tehetősek, s a páromat felszerelték mindennel: kocsi, lakás, ahol most együtt lakunk. Nagyon szeretem a páromat, de a szüleit nem igazán, és nem akarok a lekötelezettjükké válni (mert számukra csak a gazdagság létezik,mint emberi kvalitás), az én szüleim pedig nem tudnak engem támogatni (és nem is várnám el), viszont az álmaimból nem vagyok hajlandó engedni, mert egész eddigi életemben nélkülöztem, és elég volt. Most egy viszonylag jó helyen dolgozom, viszonylag jó fizuért, de ebből a családomat is támogatom és nem tudok annyit félretenni, hogy az amúgy elég szerény álmaimat megvalósíthassam, addig, amíg ki is tudom élvezni őket. Egyre érlelődik bennem a gondolat, hogy itt hagyok mindent, és kimegyek külföldre. A párom nem jönne ki velem, hiszen neki bőven elég az a fizu,amit kap (ami kb. annyi, mint az enyém), hiszen azt ő egyes egyedül használhatja fel. Ti mit tennétek? Megtennétek ezt a lépést az álmaitokért?
2012. márc. 17. 12:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul otthagynád a pasidat? Hát elég meredek, ha "nagyon szereted". Próbálj vele beszélni erről.


Én nem hagynám itthon a páromat, akit szeretek, soha.

2012. márc. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Néha nehéz döntéseket kell hozni.A párod szüleinek igaza van abban hogy a gazdagság nagyon is fontos, az én szüleim is tehetősek , az én dolgom tovább vinni ezt és bővíteni hogy minél több legyen a pénz.Erre tanítottak.Én is megkaptam mindent és én is megfogok adni mindent a gyermekeimnek.Az hogy küzdj az álmodért az nagyon fontos.Én soha nem adnám fel az álmaimat.Neked kell eldöntened.Párod még lehet az életben 100 is , de hogy megvalósítsd az álmaidat nos arra nem jön még 100 lehetőség.
2012. márc. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz, és talán buta döntés lenne, de valamiért nem látok más megoldást. Ő azt hiszi,mindent megad majd nekem, de ha neki lesz csak pénze, akkor ő fog dönteni mindenről (no meg a "tudor" családja), én meg kussolhatok, semmi sem lesz olyan, vagy úgy, ahogy én akarom.
2012. márc. 17. 13:01
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves 2. hozzászóló, köszönöm, hogy megerősítettél ebben a gondolatban!
2012. márc. 17. 13:03
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Menjél, a párod megérdemli, hogy rendes társa legyen, aki nem csak önös érdekeit tartja szem előtt, és nem vágja ki mint a szrt, ha éppen áldozatokat kéne hozni érte...
2012. márc. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ott a pont..
2012. márc. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

mivan? szereted, de "csak neki lenne pénze"tök zavaros amit írsz.

Ha el tudnál menni a pénz miatt (mert amiatt mennél) akkor nem akkora nagy ez a szerelem

2012. márc. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem, itt hagynád a szerelmed és a jól fizető állásod, hogy kimenj külföldre? Nem akarlak bántani, de kint sincs kolbászból, ha onnan is támogatnád a szüleid és nem úgy akarnál élni, hogy többen béreljetek egy lakást és minden fillért megnézz hova költesz, hogy félre is tudjál rakni, akkor sok értelme nincs. Lehet nem találsz könnyen normális társat és nem úgy fogsz kint élni, mint itthon, hacsak nem orvos stb. vagy. Nem lehetne inkább itthon megpróbálni?
2012. márc. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a kérdés, hogy családcentrikus vagy, vagy karrierista.
2012. márc. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is gazdag, bár ő "saját jogon". Sosem érezteti velem, hogy az az ő pénze. Közös. Amíg így marad, fel nem adnám ezt a kapcsolatot semmiért! Ha elkezdi éreztetni, átgondolnám.
2012. márc. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!