Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családtagnak számítok?

Anonym0117 kérdése:

Családtagnak számítok?

Figyelt kérdés
A párommal lassan 3 éve vagyunk együtt.Ne adj' Isten, valamely családtagja elhunyna, (nagymamája nagyon beteg) a temetésen én, mint az unokája barátnője, akivel egyébként nagyon jó viszonyt ápoltam, csak távolról legyek ott a temetésen, vagy ha a párom kéri, én is ott állhatok a családdal, mint egy családtag?.. Válaszaitokat előre is köszönöm!

2012. márc. 17. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a párod mellé.
2012. márc. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a párod mellé állj. Ha 3 éve együtt vagytok, akkor már majdnem családtag vagy te is.
2012. márc. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld kéz..
2012. márc. 17. 15:49
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
oda állj,ahová a párod mondja.
2012. márc. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi is együtt voltunk 2 éve már amikor meghalt a párom papája.


Én külön mentem tőlük a temetésre. ( Mivel ők 2 kocsiba is alig fértek el, sok családtagot is vittek stb.)

Már ott voltam a temetőben a ravatal mellett oldalt amikor megérkeztek ( ugye ők misén is voltak előtte, én oda nem mentem).

A párom keresett a szemével. De én úgy gondoltam maradok inkább ott oldalt, nem vagyok családtag sem stb. nem sietek oda hozzá csak hogy mellette legyek, maradok a távolban.

De aztán ő jött oda hozzém és kérte hogy menjek be vele a ravatalozóba, maradjak vele, szüksége van rám.

Így én is ott álltam a családdal. ( Pedig a papáját még csak nem is ismertem személyesen)

2012. márc. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy éve voltunk együtt, mikor bemutatott az apjának (az ország másik végén lakik), miután hazajöttünk, meghalt a papája. Be is mutatott neki, de már a papa nem volt képben: elnézte az unokáját a fiának. Annyit mondott a nagypapa, mikor bemutatott: Laci ezt a lányt vedd feleségül, ne azt a kis vöröskét!

A temetésen én el akartam húzódni, erre az apósom odaráncigált a családhoz, hogy tag vagyok, mit bújkálok.

Két éve házasok vagyunk.

2012. márc. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
három éve voltunk mi is együtt kb. mikor meghalt a papája a paromnak,nekem egyértelmű volt,h mellette álltam a családdal,senki nem nézett furcsán.Nekem az lenne fura,ha távol álltam volna.
2012. márc. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Párod mellett,egyértelműen
2012. márc. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 17. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!