Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményetek szerint ez...

Véleményetek szerint ez hiszti lenne vagy egy normális kérés?

Figyelt kérdés

Barátommal nem olyan régóta vagyunk együtt, 3 hónapja. Eleinte hetente 3-4x találkoztunk, aztán valahogy minden nap. Kérdeztem tőle egyszer, hogy nem lesz-e neki sok, de azt válaszolta, hogy egy napot sem bír ki nélkülem.


Múlt héten felhívtak egy munkahelyről, hogy másnap tudnék menni próbanapra, 12 órás munka. Mondtam, hogy persze, aztán megkértem páromat, hogy akkor aludjon itt nálunk, mert ha felvesznek, akkor nem igazán tudunk találkozni.


Az volt a válasza, hogy de hát úgyis itt tölti az egész hétvégét. Mondtam, hogy rendben, igaza van, legyen a lakótársával, gyerekkori legjobb barátja, én sem hanyagolom a barátnőmet miatta.


Kedden mentem dolgozni, és utána közölte, hogy nem alszik itt hétvégén, de nem is találkozunk. Csütörtökön is csak azért, mert nem kellett dolgozni mennem. Borzasztóan bántott, de egy szót sem szóltam.


Tegnap is meg ma is hívott többször is, hogy hiányzom neki, meg szeret, meg stb.


Engem viszont baromira bánt, hogy szerinte ez normális. Mikor korábban kértem, hogy egy-egy napokat ne találkozzunk, akkor vérig volt sértve, most meg a korábbi ígérete ellenére közölte, hogy egész hétvégén nem látom.


Jogos lenne a kérésem, ha a következő hívásánál megkérném arra, hogy ne telefonáljon, hanem majd hétfőn beszéljünk legközelebb, amikor találkozunk?

Nem akarom, hogy hisztinek tűnjön, de nagyon bánt....


2012. márc. 17. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Most azt kéred tőle, hogy ne találkozzatok,majd amikor ezt megteszi akkor ez rosszul esik?

Próbáld már szerintem letisztázni magadban,hogy mit is akarsz.

2012. márc. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mondd meg neki,hogy bánt és kész.
2012. márc. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Kb másfél hónapja mondtam, hogy egy-egy napokat hagyjunk ki, ne legyen sok egymásból. Azt mondta, hogy ne.


Megígérte, hogy velem lesz hétvégén, és másnap közli, hogy bocs, mégse, sőt, nem is látom. Ez bánt...Lehet, hogy rosszul fogalmaztam.

2012. márc. 17. 16:27
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

tipikus csaj vagy, ahelyett, hogy megmondanád neki, hogy bánt amiért nem találkoztok, inkább "megbünteted" ezzel a netelefonálj dologgal, amit mellesleg ő nem fog érteni, mert pasi:) mintha magamat látnám, de komolyan:D pontosan ugaynezt szoktam csinálni, bár már próbálok leszokni a dologról. a férfiak nem értik, nem fogják fel, hogy egy nőt milyen apró dolgokkal meg tudják bántani, nem direkt csinálják. szerintem mondd el neki, jobb, ha még így a kapcsolat elején derül ki, hogy melyik fél mire számít, mik az igények.

de semmiképp ne vesd be a hétfőn beszéljünk - taktikát, sosem jó az ha egy nő 2 napig egyedül van a gondolataival:)

20L

2012. márc. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem értem, mi a problémád?
2012. márc. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
hiszti
2012. márc. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az, hogy egyik nap megígér valamit, a másik nap pedig teljesen mást mond, úgy, mintha nem ígért volna semmit. Ez.
2012. márc. 17. 16:41
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Ez bizony hiszti a javából!
2012. márc. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

módosultak a tervei. És?

A tied is módosult amikor bemész próbamunkára.

hiszti

2012. márc. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azért a próbamunka fontosabb, mint az, hogy egész hétvégén szórakozzak. 9 hónapja keresek munkát, még jó, hogy bemegyek, amikor végre behívnak. Nehogy már én legyek emiatt a rossz.
2012. márc. 17. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!