Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetesen ingerültség,...

36 hetesen ingerültség, hiszti normális?

Figyelt kérdés
A napokban annyira feszült,ideges,nyűgös,hisztis vagyok,minden annyira rosszul esik,sírhatnékom van mindig.Mitől van ez,normális?
2012. febr. 26. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam detto ugyanez sztem a hormonok. A közelgő szülés gondolata. Csak tippelgetek de remélem szülés után elmulik mert már kikészül a párom:D
2012. febr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

36+4 hetes vagyok, és az elmúlt 2 napban én is nagyon ingerült és nyűgös vagyok...sírhatnékom egyenlőre nincs, de bőven elég az is, hogy nem igazán lehet hozzám szólni mert harapok..szegény férjem nem is érti mi van velem. Mond valamit, én türelmetlenül visszaválaszolok. 5 perc múlva bocsánatot kérek...rá 2 percre megint rámordulok:)

Én az erős fronthatásnak tudom be ezt a hangulatváltozást, de lehet rátesz az is, hogy már a végén járunk:)

2012. febr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én valamelyik nap megkérdeztem magamtol, hogy mi a fenéért vagyok ilyen ingerült. A férjem már csak nevet rajtam. Szerintem ez természetes. Én 37 hetes vagyok.
2012. febr. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!