Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális ez a visszatérő...

Normális ez a visszatérő "hiszti"?

Figyelt kérdés
Egyszerüen kb havonta- 2 havonta komoly szinten rámjön a sirás, hisztizés, hogy nem felelek meg semminek nem szerethet engem sennki. ilyenkor föleg rámjön az emberek utálata amikor pl. villamoson utazok. Multkor az utcán jött rám a zokogás amikor a barátommal voltam és nem bírtam megnyugodni, és azt éreztem bárcsak ottz helyben meghalnék, hisz mindenkinek könnyebb lenne nélkülem.
2011. jún. 27. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne vedd cikizésnek, de pszichológus sokat segít. Nekem a depis koromban volt ilyen. Csak ezt úgy képzeld el, hogy nekem 2 éven át folyamatosan ez ment. De tényleg menj el valakihez.
2011. jún. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg épp menstruáció előtt?
2011. jún. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. köszönöm, és igazad van

2. nem

2011. jún. 27. 20:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen

- mielőtt megjön a bajom

- nagyon kimerült vagyok

- beteg vagyok

- megijedek valamitől


De én nem szégyellem, inkább sírjam ki magam néha, minthogy valami komolyabb mentális bajom legyen az elfojtott félelmektől. Sírok egy sort, aztán megy az élet tovább. Nagyon hamar elsírom magam, de ugyanolyan hamar meg is nyugszom. A hisztirohamok, sírógörcsök meg a fent említett esetekben törnek rám. Ilyenkor úgy érzem egy szégyellnivaló szerencsétlen vagyok, púp az emberek hátán, akinek élnie sem kellene. Szerintem mindenkinek vannak ilyen hangulatai, csak valaki el tudja nyomni, valaki nem.

2011. jún. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!