Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szeressek ki belőle?

Hogyan szeressek ki belőle?

Figyelt kérdés

45 éves létemre szerelmes lettem. A feleségemet két éve elvitte a rák, három kisgyerekkel maradtam egyedül. Biztos voltam benne, hogy én nőt soha nem fogok megszeretni.

Erre idelibben ez a nő, és én meghülyültem. Racionális ember vagyok, így tudom hogy esélytelen.

Az "előnyök": Csinos, kedves, szereti a gyerekeimet, akik viszont szeretik. Jól főz, jó beszélgetőpartner.

A hátrányok: 22 évvel fiatalabb nálam. A legjobb barátom lánya, ráadásul házas, kisgyerekkel.

Ő vigyáz a gyerekekre míg én dolgozom.


2012. márc. 17. 22:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

" Racionális ember vagyok, így tudom hogy esélytelen. "

Ennyi. Te is tudod, hogy csodák nincsenek.

2012. márc. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy szerelem?

Nem csak jól esik, hogy ennyi idő után megint van valaki, aki a közeledben van?


Ha szerelem, akkor nehéz helyzetben vagy. Talán jót tenne valami figyelemelterelés, új hobbi (jó, persze gyerekek + munka mellett nem egyszerű)... Viszont nézhetjük a jó oldalát is: ha beleszerettél, akkor mégis képes vagy megszeretni egy nőt. Most őt, de lehet, hogy pár éven belül találkozol olyannal, aki korban is passzol. :)

2012. márc. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez szerintem is esélytelen. Pont ezért én azt gondolom, jó lenne, ha nem is lenne a közeledben: biztos találsz mást, aki vigyáz a gyerekeidre, amíg dolgozol... és akkor majd szép lassan az "idő mindent meggyógyít"...
2012. márc. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy,hogy miután megtapasztaltad,hogy ismét tudsz szerelmes lenni, átvetíted az érzéseidet, egy korban hozzád illő,nem házas nőre:)

Csak keresd meg előbb!:)

Ebbe ne bonyolódj bele szerintem...

2012. márc. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ő az ötödik bébiszitter. Az első négyen a fiam bedarálta. Ő meg belibben ide, mint valami Mary Poppins, a fiam imádja, a nagylányom hajlandó tanulni, együtt főznek.

Eszembe jutott, hogy mielőtt még hülyeséget csinálnék, kirúgom. De hogyan? A gyerekeimnek ilyen nagy mákjuk nem lesz mégegyszer. Elveszítem az egyetlen barátom.

Elképzeltem azt a lehetőséget, hogy nem ő vár ottnon. Szinte fizikailag fájt a szívem.

2012. márc. 17. 22:40
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne kezdeményezz nála, ezért :"A legjobb barátom lánya, ráadásul házas, kisgyerekkel. "
2012. márc. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Úgy megsajnáltalak, olyan őszintén, szeretettel írsz róla.

Részvétem a feleséged miatt.

Sajnos ez a helyzet valóban nagyon nehéz. Barátod lánya, házas-valószínűleg-boldog! házas, kisgyerekkel. Esélytelen. El kell fogadd. Idővel megbékülsz a helyzettel, a gyerekeid szeretik, nincs miért elküldeni. Benned fejlődött ki a szerelem, idő előtt, esélytelenül-de azt jelzi, hogy képes vagy még rajongani, szeretni. Ez jó.Fogadd el, hogy őt nem, de egyszer talán még mást szerethetsz.

2012. márc. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

(3-as vagyok.) Szerintem 3 dolgot lehet ebből a helyzetből kihozni - racionálisan: :)

- Marad minden a régiben és próbálod lerendezni magadban a dolgokat. Szenvedsz egy kicsit és reménykedsz benne, hogy történik valami, ami miatt kiábrándulsz belőle, mint nőből.

- Tudatosan megpróbálsz ismerkedni más hölgyekkel, hogy egy kicsit elterelődjenek a gondolataid.

- Elmondod neki holt őszíntén, hogy nagyon megkedvelted őt és hogy úgy érzed, elindult benned valami, amit Te sem értesz igazándiból, hogy ez hogy alakult ki és hogy nem akartad ezzel megbántani, de jobb lenne pont emiatt, hogyha nem találkoznátok. Tudnia kell, hogy bízol benne annyira, hogy nem találtál ki valami hülye indokot, hogy elküldjed, inkább az egyenes utat választottad, bízva abban, hogy megérti, viszont kérnéd is a segítségét abban, hogy együtt találjatok ki valamit (amit ugye neki kellene prezentálni a gyerekeknek, esetleg férjének, apjának), hogy miért is nem tud a továbbiakban vigyázni a gyerekeidre. S ekkor majd elválik, mennyire felnőtt a leányzó...


Ui.: Írd majd meg kérlek, hogy végül is mi lett.

2012. márc. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
"Hogy szeressek ki belőle" Volt egy szomszédom, aki a férjénél 22 évvel volt fiatalabb. Úgy élték le az utolsó 10 évet, hogy az asszony már undorodott a férjétől. Napi ordítozás, hogy "dögölnél már meg, meddig fogom a piszkot takarítani utánad? " bepisilt. Öregkori demenciája volt. Hihetetlen micsoda gyűlölet volt ebben a nőben, hogy 60 évesen egy tehetetlen öreg emberre kell vigyáznia. Most még nem érződik ez a korkülönbség de később rettenetesen terhes lehet. Megtudtam érteni a nőt is és sajnáltam a férjet is. Épp ésszel nehéz elviselni egy agyilag leépült embert. 87 éves volt amikor meghalt a bácsi.
2012. márc. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, mert látszik, hogy nagyon szereted a lányt. Szerintem mondd el az apjának (a legjobb barátodnak) a dolgot őszintén, és kérd a segítségét, hogy ki tudj szeretni/el tudj távolodni érzelmileg a lányától. Ő majd biztos segíteni fog a távoltartásában. És igen, ha komolyan gondolod a felejtést, sajnos tényleg fel kell mondanod neki, mert ha minden nap ott van a szemed előtt, nem fogsz tudni túllépni rajta.
2012. márc. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!