Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressek ki belőle?

Figyelt kérdés
Mindig átver, egyszer szeret egyszer pedig nem. Valamikor látni akar valamikor nem. Mindig én lépek, sosem tudom megállni a dolgot. Pedig mindenfélének lehordott már, és elvileg 'szeret'. Nem tudom, hogyan szüntethetném meg ezt az érzést. Teljesen tönkre megyek bele. Akármit csinál, nekem mindig ő a tökéletes...
2012. febr. 10. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

vak vagy mint a bányaló


szagold meg milyen büdöset sz*rik

2012. febr. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ennek a válasznak semmi értelmét nem látom. Ha képtelen vagy fogalmazni és értelmeset írni, inkább ne is írj semmit.
2012. febr. 10. 12:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Az a baj ,hogy ezt ö is tudja és mindig át fog verni mert jól tudja ,hogy ugyis megbocsájtassz neki.
2012. febr. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, de ezzel a megrögzött érzéssel nem tudok mit kezdeni. Ez ellen akarok valamit tenni. Ki akarok szeretni belőle.
2012. febr. 10. 12:42
 5/9 anonim ***** válasza:
nahát mintha magamat olvasnám... ugyanebben a cipőben járok, úgyhogy tudom milyen... én azt gondolom, akkor változna a helyzet, ha több időt tölthetnék vele, jobban megismerném, többet látnék belőle, ezáltal látnám a hibáit is, azt, hogy ő is ember, és hogy nem tökéletes... csak ehhez meg ugye az kellene, hogy hajlandó legyen velem több időt tölteni
2012. febr. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Engem sajnos, egyszer közel engedett magához, azóta nem szabadulok... Pedig most is szinte biztos vagyok benne, hogy átver.
2012. febr. 10. 12:53
 7/9 anonim ***** válasza:

Jól esik neked ez az egész. Ott van lehet vele foglalkozni, megmutathatod milyen ember is vagy, mekkora áldozatokat vagy képes hozni érte...stb. Ez hízeleg a tudatalattidnak és leköti legalább. Addig sem azzal foglalkozol hogy semmi más hasznos, amit szeretsz csinálni nincs az életedben.


Nélküle tök üres lenne a világ neked. Nem lenne ott, hogy legen egy újabb küzdelmes nap...stb. Magunkért általában sokkal nehezebben szállunk síkra mint valaki másért.

2012. febr. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés.

Sajnos nagyon nem tudsz mit tenni ez ellen.

Csinálj olyat, ami leköti a figyelmedet.

18/N

2012. febr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
WISHKY, VODKA, GIN-TONIC!!!!!!!!!! segiiit....... a tapasztalatom mondja
2012. márc. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!