Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szeressek ki belőle?...

Hogyan szeressek ki belőle? Nagyon fáj, csak sírok. Ő az első szerelmem.

Figyelt kérdés
18éves lány vagyok a barátom 20. 4hónapja járunk, kisebb dolgokban olykor füllent, azt mondja szeret, de nem hiszem el neki. Alapból kevés az önbizalmam, az előző pasim megcsalt, hazudott. Félek hogy ismét megismétlődnek a dolgok. Félek fájni, félek csalódni. Tekintve hogy szerelmes is vagyok. Minden pici kamu miatt bepánikolok. El akarom Őt felejteni szépen lassan... de nagyon nehéz... folyton rá gondolok, vele lennék...mit tegyek? hogyan kezdjem el?
2011. júl. 16. 10:55
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
vagy szeretném büntetni a kisebb kamui miatt, hogy szenvedjen kicsit Ő is... ne keressem ne válaszoljak neki?
2011. júl. 16. 11:00
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
A probléma gyökere hogy a volt párod megcsalását kivetíted őrá is,ezen pörögsz,és igy lehet te fogod elérni hogy megcsaljon.
2011. júl. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

Vagy szeretném büntetni a kisebb kamui miatt, hogy szenvedjen kicsit Ő is..

Enek akpcsolatnak igy semmi értelme.

Normális kapcsolatban az ember nem bántani akarja a másikat.

2011. júl. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ember igazán szerelmes eszébse sem jut ilyesmi hogy megcsal, vagy hogy szenvedjen ő is. Te nem szereted őt, csak ragaszkodsz hozzá.
2011. júl. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
de szeretem, mert az amit iránta érzek más... ilyet még sosem éreztem senki iránt. az előző kapcsolatomban nem voltam szerelmes, az teljesen más érzés volt mint most ez
2011. júl. 16. 11:09
 6/22 anonim ***** válasza:
63%
Birtokolni akarod, és azt, hogy minden a te akaratod szerint történjen, sőt még szenvedjen is lehetőleg.A szerelem nem ilyen.
2011. júl. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
54%

Az első, amit tisztázni illene Magadban, hogy szereted-e a fickót, vagy sem.

Ha szereted, akkor ne azon füstölögj, hogy miként hangolhatnád Magad ellen, hanem viszonyulj hozzá érdemei szerint. ( -Magánvéleményem szerint nem egyeztethető össze hazugság az igaz szerelemmel, de Neked más az értékrended, - lehet, hogy "bocsánatos bűnnek" értékeled ugyanazt, amiért én lazán kirúgnám a Páromat.)

Ha nem szereted, akkor meg hideg fejjel "lapozzál", - ne pazarolj az életedből egyetlen percet se arra, aki nem érdemli meg a figyelmedet!

A legnagyobb hiba - amit elkövet(het)sz, - hogy mással hasonlítod össze az aktuális párodat, pedig ő a jelenlegi párod, nem az elődje.

Ezt a megközelítést el kell (!) felejtened, mert súlyosabb esetben bele is lehet őrülni ebbe!

2011. júl. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ebben a kérdésben igazán jó tanács nincs. Engem annak idején ki is dobott (ugyanilyen problémáink voltak). Először bőgtem kicsit, majd családi és baráti segítséggel napról-napra kicsit jobb lett. Eltelt 7 hónap és újra minden rendben, élem a kis életem, nélküle. Agyban dől el minden. Ha van hozzá elég akaraterőd, hogy megálljt parancsolj és kiadd az útját, képes leszel megtenni. Én előtte megbizonyosodnék, hogy valóban reálisak-e a vádak. Közhely, de igaz, az idő majd megold mindent. A felejtés nem megy egyik napról a másikra.
2011. júl. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

értem.


a kamuk ilyen regisztrációk voltak közösségi oldalakra.

meg mikor 1hete jártunk regisztrált 1 társkeresőre, de megadta nekem a jelszavát, még kép sem volt feltöltve róla.

azt mondta nem tudja törölni magát, nem hittem neki, megnéztem és tényleg azt irja hogy "a törlés átmenetileg szünetel" azóta be sem lépett, mert mondtam hogy ne tegye, és aztmondta csak ezért lépett be akkoris mert törölni akarta.

2011. júl. 16. 11:26
 10/22 anonim ***** válasza:
69%
Vihar egy pohár vízben.
2011. júl. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!