Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szeressek ki belőle?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressek ki belőle? Remélem valaki megérti amit zagyválok.

Figyelt kérdés

zagyválok, mert aztcsinálom...

Barátnőmet nagyon szeretem, de valami félelmetesmód! Szerelmes vagyok belé, és hiányzik nagyon csak 7 végente látom.

Sosem éreztem még iylenszintű vonzalmat, szeretetet senki iránt sem!


DE, ellenünk van minden!!!!! A távolság (kb 150 km csak oda), most az iskola is mert rengeteget kell készülnie, hajtania, és a 7 vége amit együtt töltünk redukálódott heti egy napra...:( mert tanulnia kell meg iylenek..:(


A családja is ellenem van nemigazán kedvelnek, csakmert márkás cuccokba járok, és más a gondolkodásmódom mint az ővéké, nem vagyok az a begyöpösült pesszimista.

Nemvagyok gazdag! sőt nagyonis szegény, diákmunkában pakolom a polcokat áruházban...:S


Bármit megtennék érte, de kínszenvedés nekem ezt az 5 napot nélküle kibírni..:( ígyis amit vele töltök időt nagyongyorsan elrepül... és mostmeg majd csak 1 napot? :'(


1 nyavajás napot?!! :'(


első iylen érzés ez bennem, lehet túlreagálom, erzelmes vagyok ,meg idegroncs....de nemtudom meddig bírom...

ki kellene szeretnem belőle....de ha csak a gondolat is megfordul a fejemben, egyből szinte sírva fakadok, hogy elveszítem...


nemtom ki értett meg, és ki érezte már ezt így át, de egy lelkifröccs jólesne...vagy valami tanács...


22/F vagyok, és ilyet még nemb*sztam, hogy ennyire gyakorlatilag csak Ő legyen a fejembe senki más...pedig megfordult már jópár lány az ágyamban...de ez az érzés...mint valami drog! de tényleg....


2012. jan. 10. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Valaki foglalja össze.
2012. jan. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
összefoglalom én: szeretem mint még senkit sem annyira!!!!, de sok az akadályozó tényező hogy kapcsolatunk kiteljesedjen. (család, távolság, iskola, egyéb kötelezettségek)
2012. jan. 10. 22:01
 3/9 anonim ***** válasza:
úristen írd le 2 szóban
2012. jan. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
és a kérdés nem kérdés hanem csak beszélni szeretnél róla? erre nem tudok mit mondani, ilyen az élet, főleg magyarországon, szarügy, 1-2 év múlva úgyis zombitámadás lesz, az államcsőd miatt. akkor meg nem kell már dolgozni :D egy nagy gettó leszünk, aztán elmehettek békében együtt csövezni :D vagy végig szenveded és kimentek külföldre boldogan élni.
2012. jan. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 zseni001 ***** válasza:
Ember, sokat írtál. A türelem az nagy erény.
2012. jan. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt gondolom egy kicsit függsz tőle. Próbáld egy kicsit lazítani magad, mert a végén besokallsz, és olyat mondasz neki amit megbánnál. Ha fősulizik, akkor meg kell értened, hogy arra nagyon sokat kell tanulni, és főleg most, hogy itt a vizsgaidőszak.

Nem tudom mennyire vannak elfoglaltságaid, de próbálj arra is figyelni, és azzal foglalkozni. Amikor meg tudtok akkor örüljetek egymásnak, hogy együtt lehettek. Ha jó vele minden, akkor miért szakítanád meg a dolgot? Úgy is majd kialakul, vége a vizsgaidőszaknak, jön a tavasz, a nyár... Nem kell feladni!

A szülőket meg nem kell neked győzködni, nem azért mész oda... Legyél velük olyan amilyen vagy, de ha vannak 'hosszú éves tapasztalatok', akkor azt felesleges győzködni... Foglalkozz a barátnőddel, és kész.

2012. jan. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőbe járok haver....

Ugyanolyan az érzéseim mint neked csak engem dobott a csajom :( Új fiúba szeretett bele :(

Gondolj bele én már őt soha nem fogom visszakapni,szerinted én mit érezhetek ?

Tönkremegyek teljesen :(Se éjszakám se nappalom,pokolian szerelmes vagyok belé még mindig és fogalmam sincs hogy térjek a felejtés útjára,esetleg egy másik lány ? De az se olyan könnyű mert ha irgalmatlanul szerelmes vagy valakibe akkor nem tudsz másba beleszeretni csak úgy :(

Eljárok majd sokat bulizni és hátha összejön majd valami de sajnos nem a buliba ismerkedik az ember :( Ott nem lehet igazán ismerkedni :(


Én is márkásba nyomom meg minden divat de tök csóró vagyok,gondoltam beiratkozom kondiba az segíthet ...legalább nem leszek idegbeteg annyira :)

2012. jan. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudom egyszerü lesz amit irok, de jó lenne ha el kezdenéd lefoglalni magad:) Kezdj el sportolni, vagy amit szeretsz csinálni, azonkivül,h vele akarsz lenni. Mert igy begolyózol. Na szedd össze magad:)
2012. jan. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

uhh igen neked mégrosszabb, de tartok tőle mi is erre jutunk, de ne legyen igazam..:(


Ugye a sok távollét stb stb...:(


belegondolni sem merek mitfogok akkor csinálni ha szakítunk...:(


igazatok van, próbálom lekötni magamat majd!

2012. jan. 11. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!