Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ételek számítanak...

Milyen ételek számítanak nálatok "lukus" terméknek? Ami mondjuk heti szinten hiányzik de régebben volt, illetve lehetne de valamiért mégis lemondotok róla pl: alergia, másik családtag miatt?

Figyelt kérdés

Nálunk anyukám nagyon figyel az egészségére, sok mindent termesztünk magunk illetve szomszédokkal cserebelérve jutunk változatos gyümölcs, zöldséghez.

A kistesóimnak a vörösáfonya mi ilyen mert sokáig nem

becsülték ezért nem kaptak de már szeretik s beoszták ha van. Anyu az olajos halakról mondott le mivel annyira átható, büdi szűmunkra az illata s sokat nyafogtunk miatta.



2012. márc. 18. 12:33
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
85%
Sima tejtermékek. Húgom laktózérzékeny. Mi is és a pénztárcánk is bánjuk.
2012. márc. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
67%

Helyesírási szótár?

luXus, aLLergia, cserbeRélve, beosztJák, szÁmunkra

2012. márc. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
sajt xd
2012. márc. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%

Tejföl, tojás. Mert piszkosul drága lett, pedig mindkettőt nagyon szeretem. De röhejes, hogy már ezek a kis "verébtojások" is ötven forint körül vannak per darab. A tejföl meg... Valaha 170 forint körül vettem mindig a nagydobozost, most meg legalább egy százassal drágább.

Igazából minden drága... Zöldség, gyümölcs úgyszintén. A húst már nem is említem, az nekem régen is túl drága volt, de most főleg.

2012. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
Nálunk hála Istennek nincs ilyen. Amit megkívánunk, megvesszük és megesszük. Senki nem allergiás és anyagilag sem jelent gondot.
2012. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
50%

"lukus"?????? Heh?? Talán LUXUS?


Fogyókúra miatt fogtam vissza az édességet, és szenvedek rendesen miatta. :)

2012. márc. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%

zöldségféléket a kertben termesszük így az mindig van, gyümölcs fáink is vannak(alma, szilva, meggy, cseresznye, anyuéknál, barack, körte


tejterméket meg hiába drága meg kell vennem, ilyen a sajt, tejföl, puding, túrórúdi

tojást szerencsére mindig ingyen kapunk



amit mostanában nem veszünk csak nagyon ritkán az a pepsi és a coca termékek, most már ezek helyet ha üdítőt akarunk inni akkor jó a denis és bolerópor is

2012. márc. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
19%

Luxusnak?Semmi olyan mint amiket leírtak előttem.A tojás hogy lenne már luxus?Sajtnak , tejfölnek , tejnek mindig kell lennie otthon.

Nálunk a homár , rák , kaviár , bélszín , lazac számít luxusnak.Sertés és marha húst nem eszünk.Csak kacsa , pulyka , csirke , hal.

2012. márc. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

allergia miatt a meggy.De csak nálam.A család többi tagja attól még eheti,nem ők allergiásak.Minden mást megveszünk ha kell.

Csak egy megjegyzés: én sem bírom az olajos hal szagát.Viszont a párom és a fiam imádja.

Így hogy,én se kínlódjak a büdös halszaggal,és nekik se kelljen lemondani róla a következőt csináljuk.A hal konzervet ahogy kibontották,és kiürítették,kimossák,és kiviszik a kukába.Így nem a lakásban bűzlik tovább.Ha tányérból eszik akkor a tányért is rögtön elmossák,így az sem bűzlik.Ebben az esetben nincs büdös halszag,csak pár percig,ami hamar el is megy.(mint a lepkefing)

2012. márc. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:59


akinek a fizetése 70 ezer és van három gyereke annak a sajt elhiheted, hogy már luxus termék

2012. márc. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!